دکتر بای پس؛ آنچه باید درباره دکتر بای پس معده بدانید.

دکتر بای پس

Rate this post

با انتخاب بهترین دکتر بای پس با خیالی راحت جراحی کنید.

اگر شما دچار چاقی هستید و تصمیم گرفته اید برای لاغری از روش بای پس معده استفاده نمایید، نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه زیادی  داشته باشید، انتخاب بهترین دکتر بای پس می باشد. زیرا هر چه مهارت و تخصص جراح شما بیشتر باشد این جراحی برایتان به بهترین و راحت ترین شکل انجام می شود.

برای انتخاب جراح بای پس باید در رابطه با جراح اطلاعات زیادی کسب کنید تا به نتیجه دلخواه تان برسید. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین دکتر بای پس معده را انتخاب کنید و با خیالی آسوده جراحی بای پس را انجام دهید. در این مقاله ما درباره شیوه جراحی بای پس معده و ویژگی های جراح صحبت کرده ایم در ادامه با ما همراه باشید.

جراحی بای پس معده چیست؟

امروزه انواع جراحی های لاغری صورت می گیرد که با توجه به صلاح دید پزشک و شرایط بیمار یکی از آن ها برای شخص انتخاب و جراحی انجام می شود. یکی از این جراحی ها، بای پس معده است.

در این جراحی، دکتر بای پس، معده  را به دو بخش کوچک و بزرگ  تقسیم می کند، سپس  قسمتی از روده را به معده کوچک پیوند می‌ دهد. پس از این جراحی فرد بعد از این که غذا می‌ خورد غذا به سرعت وارد معده و در نهایت وارد روده شده و بعد از آن عمل جذب و دفع خیلی سریع انجام می شود در نتیجه جذب کمتری در بدن انجام شده و باعث لاغری فرد می شود.

این جراحی مناسب افرادی است که دارای شاخصه توده بدنی ۳۵ و ۴۰ می باشند. شخص بعد از این جراحی، وزن قابل توجهی کم می کند و به وزن ایده آلش می رسد. این جراحی به شیوه لاپاراسکوپی انجام می شود به همین دلیل عوارضش کمتر از جراحی های عمومی است.

دکتر بای پس معده
دکتر بای پس معده

ویژگی های بهترین جراح بای پس معده

در ادامه ی مطالب درباره ویژگی بهترین جراح بای پس صحبت می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

۱-جراحی را انتخاب کنید که با تجربه باشد

جراح بای پس باید تجربه کافی در جراحی بای پس معده داشته باشد همچنین انواع جراحی لاغری مانند اسلیو معده ،حلقه ،بای پس معده و مینی بای پس را انجام داده باشد تا تبحر و مهارت کافی را در این زمینه به دست آورده باشد.

هر چه تجربه جراح بیشتر باشد تسلطش بر این جراحی بیشتر می شود و می تواند به خوبی همه شرایط را کنترل کند و عارضه ی این جراحی را بسیار کاهش دهد.

۲-برای جراحی لاغری به متخصص مراجعه کنید

 دکتر بای پس معده باید متخصص و یا فلوشیپ لاغری باشد  تا بتواند به خوبی از پس این عمل بر بیاید زیرا هرچه این  جراحی دقیق تر و بهتر انجام شود عارضه بعد از آن بسیار کمتر می شود.

۳-بهترین جراح دکتری است که از بیمارش حمایت کند و برخوردی مناسب با او داشته باشد

 نحوه برخورد و رفتار مناسب جراح بای پس با بیمار بسیار اهمیت دارد. زیرا بیمار به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از این جراحی دچار نگرانی های مختلفی می شود جراح باید با آرامش و حمایت، سوالات و نگرانی های بیمار را پاسخ دهد.

حمایت از بیمار، نشان دهنده ی خوب بودن جراح می باشد و یکی از ملاک های انتخاب بهترین جراح همین نکته است.

۴-برای انجام جراحی بای پس معده بیمارستان مجهز را انتخاب کنید

 برای انجام جراحی بای پس به بیمارستانی که می خواهید این جراحی را انجام دهید توجه کافی داشته باشید  که مجهز بوده و امکانات لازم را داشته باشد‌ تا با خیالی آسوده بتوانید با موفقیت این جراحی را انجام دهید و به نتیجه دلخواه برسید.

۵-به فاصله بیمارستان تا محل زندگیتان توجه داشته باشید

 بهتر است جراحی در شهر خودتان و یا شهری که فاصله کمی با محل سکونت تان دارد انجام شود زیرا بعد از عمل، فاصله زیاد بین بیمارستان و محل زندگیتان برایتان سخت و آزاردهنده می شود.

جراحی بای پس معده
جراحی بای پس معده

مضرات عدم توجه  در انتخاب دکتر بای پس

گرچه امروزه جراحی های لاغری همچون بای پس معده به صورت لاپاراسکوپی انجام می شود اما به دلیل اینکه جراحی های لاغری پیچیدگی های خاص خودش را دارد. اگر جراح شما مهارت و تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد در حین جراحی نمی تواند شرایط را کنترل و مدیریت کند و اگر مشکلی به وجود آید نمی تواند به خوبی آن را برطرف نماید.

همچنین هرچه این جراحی با دقت و تخصص کافی انجام شود عوارض آن بسیار کاهش پیدا می کند. به همین دلیل تمام دقت و تمرکز تان را بگذارید تا بهترین جراح را انتخاب کنید که بسیاری از مشکلات این جراحی را کم می کند و تجربه ی شیرینی از این جراحی برایتان باقی می ماند.

چگونه بهترین دکتر بای پس معده را انتخاب کنیم؟

از راه های مختلفی همچون سایت ها، مقاله ها، پیج های پزشکی و افرادی که تجربه این جراحی را داشته اند می توانید استفاده کنید تا بهترین جراح را انتخاب نمایید.

نکته پایانی

در آخر به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب دکتر بای پس بسیار مهم است و باید به آن توجه زیادی داشته باشید زیرا هر چه دکتر شما ماهرتر باشد جراحی شما بهتر و عوارض برایتان کمتر می شود و زودتر و به بهترین شکل به نتیجه دلخواه تان، که رسیدن به وزن ایده آل است نزدیک می شوید.

اگر در این رابطه سوالاتی دارید و می خواهید اطلاعاتی کافی به دست آورید می توانید به سایت و صفحه اینستاگرام دکتر محمود حیدری جراح لاغری مراجعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.