بهترین جراح لاغری کیست؟

بهترین جراح لاغری

4.9/5 - (336 امتیاز)

اگر خواندن این مقاله برای شما جذاب است، احتمالا تصمیم گرفته‌اید جراحی لاغری انجام دهید. این عمل بسیار حساس است و اگر می‌خواهید بهترین نتایج را از عمل خود بگیرید، لازم است در مرحله‌ی اول بهترین جراح لاغری را پیدا کنید. اهمیت انجام عمل نزد یک پزشک خوب و متخصص بسیار مهم است و در میزان رضایت شما نقش مهمی دارد. از همین رو، تصمیم گرفته‌ایم در این مقاله، شما را با ویژگی‌های یک جراح لاغری خوب آشنا کنیم تا بتوانید در هر شهری که هستید بهترین دکتر جراحی لاغری را بشناسید و عمل خود را نزد او انجام دهید. با ما همراه باشید.

مواردی که هنگام انتخاب جراح لاغری باید به آن ها دقت کنید:

1-  نظرات و تجربه بیماران را مورد بررسی قرار دهید.

نظرات و تجربه بیمارانی را که به پزشک مورد نظر مراجعه کرده‌اند، بررسی کنید و از رضایت یا عدم رضایت آن‌ها مطلع شوید. در شبکه‌های اجتماعی پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید(پیج اینستاگرام دکتر محمود حیدری)، یا در سایت او نظر بیمارانش را مطالعه کنید. این نظرها می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی کند تا جراح لاغری خوب را پیدا کنید. دکتر محمود حیدری با تخصص و تجربه بالا توانسته نظر و رضایت بیماران خود را جلب کند و بهترین خدمات را به آن‌ها ارائه دهد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام دکتر محمود حیدری، نظر مراجعان را بررسی کنید.

2- نتایج قبل و بعد از عمل مراجعان را مشاهده کنید.

بهترین راهنما برای شما می‌تواند مشاهده‌ی عکس‌های قبل و بعد بیمارانی باشد که پزشک مورد نظر آن‌ها را جراحی کرده است. عکس‌های قبل و بعد بیماران، کیفیت عمل و کار جراح را به‌طور واضح نشان می‌دهد. شما می‌توانید در قسمت گالریِ سایت دکتر محمود حیدری و همچنین، در صفحه‌ی اینستاگرام ایشان، تصاویر قبل و بعد عمل‌هایی را مشاهده کنید که دکتر حیدری انجام داده‌اند.

بهترین جراح لاغری

بهترین جراح لاغری

بهترین جراح لاغری

بهترین جراح لاغری

بهترین جراح لاغری

بهترین جراح لاغری

3- هزینه جراحی لاغری چگونه پرداخت می شود؟

هزینه‌ی عمل‌های لاغری، بسته به مکان و روشی که انجام می‌شوند، متفاوت خواهد بود. به‌طورکلی، هزینه‌های این نوع جراحی پایین نیست. البته پیدا کردن جراح خوب و منصف که با بیمارستان‌های دولتی کار کند، و همچنین طرف قرارداد با بیمه‌ی شما باشد، می‌تواند کمک زیادی به صرفه‌جویی در هزینه‌ی عمل شما بکند.

4- تخصص جراح انتخابی شما بسیار مهم است

بهترین جراح لاغری

جراحان زیادی هستند که خود را بهترین جراح لاغری معرفی می‌کنند. لطفا گول تبلیغات و شعار‌های این جراحان را نخورید و عمل خود را به دست یک جراحِ «متخصص» بسپارید. جراحان عمومی و جراحان دیگری هم می‌توانند این عمل را انجام دهند، اما این افراد فقط به صورت تجربی این جراحی‌ها را یاد گرفته و تخصص لازم را ندارند.
جراحان چاقی، علاوه بر گذراندن دوره‌های زیاد مرتبط، تخصص‌های جراحی چاقی و باریاتریک را طی سال‌ها گذرانده‌اند و روش‌ها، تکنینک‌ها و فن‌های لاپاراسکوپی را به خوبی فرا گرفته‌اند. جراحان متخصص تمام مراحل و مشکلات احتمالی و ریزه‌کاری‌ها را به‌طور کامل یاد گرفته‌اند و به شما اقدامات قبل عمل جراحی لاغری را خواهند گفت. به‌علاوه، دارای کنترل و قدرت مدیریت زیادی برای انجام عمل هستند. در صورت بروز هر نوع مشکل احتمالی، این جراحان تسلط و کنترل بیشتری خواهند داشت و مانند جراحان تجربی سردرگم نمی‌شوند. این نکته‌ی بسیار مهمی است؛ چراکه با بروز بعضی از این مشکلات احتمالی، ممکن است بیمار جان خود را از دست بدهد.

چرا داشتن تخصص برای جراح لاغری خیلی مهم است؟

داشتن فلوشیپ لاپاروسکوپی پیشرفته برای جراح لاغری خیلی مهم است و کمک می‌کند نتایج بهتر و مطلوب‌تری را از عمل خود بگیرید. داشتن تخصص برای جراح لاغری باعث می‌شود عمل لاغری شما کاملا ایمن انجام شود و هیچ خطری شما را تهدید نکند. بنابراین، توجه کنید که جراح لاغریِ انتخابی شما حتما باید دارای تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته باشد تا بتواند درصد رضایت شما را پس از عمل بالا ببرد و شما شاهد بهترین نتایج از عمل لاغری خود باشید.

5- جراح انتخابی شما به همه روش های جراحی تسلط داشته باشد.

جراحی چاقی فقط دارای یک روش نیست و روش‌های مختلفی دارد. جراحی که انتخاب می‌کنید باید به تمام این روش‌ها تسلط و آگاهی داشته باشد. عموما جراحی لاغری بی‌خطر است و درصد کمی از بیماران دچار عوارض سنگینی می‌شوند.
دو روش بسیار پرطرفدار برای انجام جراحی لاغری ،عمل اسلیو معده و بای پس معده می‌باشد. پزشک جراح شما باید کاملا به این دو روش تسلط داشته باشد و به خوبی از عهده‌ی آن برآید. علاوه بر آن، بهترین جراح لاغری باید روش‌های دیگر جراحی لاغری از جمله بالون، حلقه، پلیسه‌ی معده، باندینگ معده، مینی بای پس معده، ساسی بای پس و… را بلد باشد. برای مثال، جراح شما تشخیص داده که مینی بای پس معده برای شما مناسب است. حال اگر جراح به روش‌های دیگر تسلط کافی داشته باشد، راحت‌تر می‌تواند پیچیدگی‌های عمل را کنترل کند و مشکلات احتمالی را مدیریت کند.
دکتر محمود حیدری در سال ۱۳۹۵ موفق به کسب بورد تخصصی جراحی عمومی با رتبه‌ی برتر از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شد. سپس به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان مشغول به کار شد. در دانشگاه علوم پزشکی کاشان بالغ بر سه هزار جراحی مختلف سنگین و سرپایی در بیمارستان بهشتی و نقوی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای شهر آران‌وبیدگل انجام داده است.
در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۷، با نمره‌ی ممتاز، موفق به قبولی در رشته‌ی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته، جراحی چاقی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد. ظرف مدت دو سال در اصفهان بالغ بر هزار جراحی چاقی مختلف انجام داده است. ایشان هم اکنون عضو هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و کاشان می‌باشد.
شک نکنید دکتر محمود حیدری، دارای تسلط و توانمندی زیاد در انواع روش‌های لاغری می‌باشند که خیال شما را برای انجام عمل نزد ایشان آسوده می‌کند.

6- تعداد بیماران و تعداد عمل هایی که انجام شده را بسنجید

بهترین جراح لاغری  علاوه بر مدارک تحصیلی معتبر و تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها، باید دارای تجربه و اندوخته‌ی زیادی هم باشد. مهم‌ترین نکته‌ای که یک دکتر را موفق و حرفه‌ای می‌کند انجام عمل‌های زیاد و موفقیت‌آمیز است. اگر جراحی را پیدا کردید که عمل‌های موفقیت‌آمیز زیادی داشته، سریعا اقدام به دریافت نوبت عمل از ایشان بکنید. دکتر محمود حیدری علاوه بر گذراندن دوره‌های تخصصی و داشتن مدارک معتبر، دارای تجربه و موفقیت زیادی در زمینه‌ی جراحی لاغری می‌باشند.

7- تماس و دسترسی به پزشک متخصص راحت باشد

نکته مهم دیگر این است که دسترسی راحت و سریعی به جراح خود داشته باشید. یک جراح خوب و با اخلاق سعی می‌کند هم در مطب خود و هم در شبکه‌های مجازی و وبسایت خود پاسخگوی بیماران باشد و آن‌ها را به درستی راهنمایی کند. همین امر نشان دهنده اخلاق و مردم داری بهترین جراح لاغری است که برای یک بیمار می‌تواند بسیار مفید و دلگرم کننده باشد. دکتر محمود حیدری علاوه بر تماس تلفنی در صفحه اینستاگرام خود و وبسایت شخصی، پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود و با حوصله و زبانی ساده شما را راهنمایی خواهد کرد.

8- نحوه برخورد و صحبت جراح با شما

مسلما برای انجام چنین عملی، سوالات زیادی در ذهن شما به وجود می‌آید. پیدا کردن پاسخ برای این پرسش‌ها به شما آرامش خاطر خواهد داد. جراحی که به دقت و با حوصله به تمام سوال‌های شما پاسخ دهد و شما را به صورت کامل و با زبانی عامیانه راهنمایی کند، می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. از آنجایی که شما پس از عمل هم نیاز به پشتیبانی و حمایت جراح خود دارید، خیلی مهم است جراحی را انتخاب کنید که با مهربانی و با حوصله، پاسخ پرسش‌های شما را بدهد.

9- سلامتی و جان خود را به پزشک مناسبی بسپارید

اگر شما کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی لاغری نباشید، دکتر محمود حیدری شما را منع می‌کنند و کاملا دل‌سوزانه شما را از انجام چنین عملی منصرف می‌کنند. دکتر خوب و بااخلاق برای پول با جان و سلامتی بیمار خود بازی نمی‌کند و تنها در صورتی عمل جراحی لاغری را انجام می‌دهد که شخص، کاندید مناسبی برای انجام عمل باشد. برای اینکه بدانید برای انجام جراحی لاغری مناسب هستید یا خیر، می‌توانید برای دریافت نوبتِ مشاوره با شماره‌ی زیر در ارتباط باشید.

مشاوره و هماهنگی : ۰۹۹۲۳۶۳۱۱۶۹

10- در کدام بیمارستان قرار است عمل خود را انجام دهید؟

یک جراح خوب و موفق معمولا در بهترین بیمارستان‌ها عمل جراحی خود را انجام می‌دهد. بیمارستان‌های دولتی و معتبر خواهان چنین پزشکی هستند و برای این جراح موفق و کارکشته ارزش زیادی قائل هستند. علاوه بر این، اگر عمل شما در یک بیمارستان خوب و با تجهیزات کامل انجام شود، هم خیالتان راحت است و هم نتیجه‌ی بهتری خواهید گرفت. حتما قبل از عمل مطمئن شوید که جراح شما در بیمارستان‌های خوب و دولتی زیادی کار کرده است.

11- جراحی را انتخاب کنید که شما را پشتیبانی و حمایت کند

بهترین جراح لاغری

عمل جراحی لاغری این‌گونه نیست که شما عمل شوید و بعد بدون هیچ‌گونه مراقبت و حمایتی به کارهای قبلی خود ادامه دهید. شما نیاز دارید چند روز قبل و چندین روز بعد از عمل، تحت حمایت و پشتیبانی جراح خود باشید. باید مراقبت‌هایی را، که بعد از عمل وجود دارد، به طور منظم و کامل انجام دهید. در این مدت، در صورتی که سوالی برای شما پیش آید یا دچار مشکلی شوید، نیاز است که جراح شما به شما یاری کند. مراحلی که جراح شما باید طی این آن همراه شما باشد عبارت است از:
ارزیابی‌های اولیه، بررسی آزمایشات، رژیم‌های غذایی و تمرین‌هایی ورزشیِ قبل از عمل، رژیم‌های غذایی و تمرین‌های ورزشی بعد از عمل، توصیه‌هایی برای تغییر در سبک زندگی و عادت‌های روزانه، ویزیت‌های منظم، بررسی نتایج عمل و…

چه سوال هایی باید از جراح لاغری خود بپرسیم تا متوجه شویم جراح خوبی است یا نه؟

تمامی موارد گفته‌شده در بالا را به طور کامل مطالعه کنید. علاوه بر آن‌ها، برای جمع‌بندی سوال‌هایی برای شما آماده کرده‌ایم که اساسی و مهم هستند. این پرسش‌ها به شما کمک می‌کنند یک جراح خوب و موفق را برای انحام عمل لاغری خود بشناسید.

  • در یک سال گذشته، چه تعداد عمل جراحی لاغری انجام داده است؟
  • آیا به پشتیبانی و حمایت بیمار و نکاتی که پیش، حین و بعد از عمل باید بداند اهمیت می‌دهد؟ آیا همه‌ی توصیه‌های لازم را موبه‌مو در اختیار ما قرار می‌دهد؟
  • به جز انجام عمل چاقی، جراحی‌های عمومی دیگر هم انجام می‌دهد؟
  • اجازه می‌دهد که با بیمارانش ارتباط برقرار کنید و اجازه‌ی دسترسی به آن‌ها و سوال کردن از آن‌ها را می‌دهد یا خیر؟
  • چه روشی از جراحی لاغری برای من مناسب است؟ چرا؟
  • عوارض‌، میزان موفقیت، عدم موفقیت و مراحل جراحی لاغری را به شما توضیح می‌دهد یا خیر؟

جمع بندی

در این مقاله با ویژگی‌های بهترین دکتر جراح لاغری آشنا شدید. مواردی مثل داشتن تجربه‌ی کافی، انتخاب بهترین روش از جراحی لاغری برای هر بیمار، داشتن مدرک فلوشیپ فوق تخصصی لاپاروسکوپی و جراحی لاغری، داشتن تعهد کاری و در اولویت قرار دادن جان و سلامتی بیمار در هر شرایط، برخورداری از کادر مجرب و حرفه‌ای، تسلط به تمام روش‌های جراحی لاغری، داشتن رفتار حرفه‌ای و برخوردی مناسب با بیماران، حمایت و پاسخ‌گویی به پرسش‌های بیماران حتی پس از عمل، از جمله ویژگی‌های یک جراح لاغری خوب است.
این روز‌ها، چاقی معضل بزرگی برای عموم مردم است و افراد بسیاری به دنبال یافتن راهی مناسب برای لاغری و کاهش وزن هستند. برای انجام این عمل، پزشکِ انتخابی شما بسیار مهم است. بنابراین، دقت لازم را در انتخاب جراح لاغری خود انجام دهید. اگر نیاز به دریافت مشاوره دارید و یا می‌خواهید نزد دکتر محمود حیدری عمل لاغری خود را انجام دهید، می‌توانید همین حالا با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس بگیرید.

1 دیدگاه

  • با سلام و عرض ادب : بنده مریم مظفری ” 46 ساله” 86 کیلو وزن ” بعلت پادرد و کمر دردی که دارم تصمیم گرفتم عمل بای پس معده را انجام دهم. لطفا بنده را در این زمینه راهنمایی بفرمایید و هزینه عمل هم اعلام فرمایید . باتشکر و قدردانی فراوان از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.