بهترین جراح لاغری کیست؟

بهترین جراح لاغری

بهترین جراح لاغری


شاید بعد از رژیم های سخت و بدون نتیجه تصمیم به جراحی لاغری بگیرید ولی بهترین جراح لاغری رو چطور پیدا کنیم؟ در جواب به شما خواهیم گفت که ملاک های زیادی برای پیدا کردن بهترین جراح لاغری وجود دارد که در اینجا تمام موارد را برای شما عنوان خواهیم کرد:

نظرات و تجربه بیماران را مورد بررسی قرار دهید.

نظرات و تجربه بیمارانی که به پزشک مورد نظر مراجعه کردند را مورد بررسی قرار دهید و از رضایت یا عدم رضایت آن ها مطلع شوید. در شبکه های اجتماعی پزشک(پیج اینستاگرام دکتر محمود حیدری)، یا در سایت پزشک معالج نظرات بیماران ایشان را مطالعه کنید. این نظرات می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند تا جراح خوب لاغری را پیدا کنید. دکتر محمود حیدری با تخصص و تجربه بالا توانسته نظر و رضایت بیماران خود را جلب کند و بهترین خدمات را به آن ها ارائه دهد. شما می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام دکتر محمود حیدری ، نظرات مراجعان را مورد بررسی قرار دهید.

ویدئوی نظر بعضی از بیماران:

 

نتایج قبل و بعد از عمل مراجعان را مشاهده کنید.

بهترین راهنما برای شما می تواند مشاهده عکس های قبل و بعد بیمارانی باشد که جراح مورد نظر عمل آن ها را انجام داده است. عکس های قبل و بعد بیماران کیفیت عمل و کار جراح را به طور واضح و مشخصی نشان می دهد. شما می توانید در قسمت گالری سایت دکتر محمود حیدری و همچنین در صفحه اینستاگرام ایشان،تصاویر قبل و بعد عمل هایی که دکتر حیدری انجام داده اند را، مشاهده کنید.

بقیه تصاویر در قسمت گالری می باشد

 

هزینه جراحی لاغری چگونه پرداخت می شود؟

هزینه عمل های جراحی لاغری بسته به مکان و روشی که انجام می شوند متفاوت خواهد بود اما به طور کل، هزینه های کمی نیستند. پیدا کردن جراح خوب و منصف که با بیمارستان های دولتی هم کار کند، از طرفی طرف قرار داد با بیمه شما باشد، می تواند کمک زیادی در صرفه جویی هزینه عمل شما باشد و شما هزینه عمل خود را تا حد زیادی کم کنید.

تخصص جراح انتخابی شما بسیار مهم است

جراحان زیادی هستند که خود را بهترین جراح لاغری معرفی می کنند. لطفا گول تبلیغات و شعار های این جراحان را نخورید و عمل خود را به دست یک جراح که متخصص است بسپارید. جراح های عمومی و جراح های دیگری هم می توانند این عمل را انجام دهند، اما این جراحان فقط به صورت تجربی این جراحی ها را یاد گرفته اند و تخصص لازم را ندارند. جراحان چاقی علاوه بر گذراندن دوره های زیاد مرتبط، طی سال ها تخصص های جراحی چاقی و باریاتریک را گذرانده اند و روش ها و تکنینک ها و فن های لاپاراسکوپی را به خوبی فرا گرفته اند. جراحان متخصص تمام مراحل و تمام مشکلات احتمالی و ریزه کاری ها را به طور کامل یاد گرفته اند وبه شما اقدمات قبل عمل جراحی لاغری را خواهد گفت و دارای کنترل و مدیریت زیادی برای انجام عمل هستند. در صورت بروز هر نوع مشکل احتمالی این جراحان تسلط و کنترل بیشتری را خواهند داشت و مانند جراحان تجربی سر در گم نمی شوند که در این صورت ممکن است بیمار حتی جان خود را از دست بدهد.

 

بهترین

بهترین جراح لاغری

جراح انتخابی شما به همه روش های جراحی تسلط داشته باشد.

جراحی چاقی فقط دارای یک روش نیست و روش های مختلفی دارد که جراحی که شما انتخاب می کنید باید به تمام این روش ها تسلط و آگاهی داشته باشد. عموما جراحی لاغری بی خطر است و درصد کمی از بیماران دچار عوارض سنگینی می شوند. دو روش بسیار پرطرفدار برای انجام جراحی لاغری عمل اسلیو معده و بای پس معده می باشد. پزشک جراح شما باید کاملا به این دو روش تسلط داشته باشد و از عهده آن به خوبی برآید. علاوه بر آن بهترین جراح لاغری باید روش های دیگر جراحی لاغری از جمله بالون، حلقه، پلیسه معده، باندینگ معده، مینی بای پس معده، ساسی بای پس و .. را بلد باشد. درست است که جراح شما تشخیص داده که مثلا مینی بای پس معده برای شما مناسب است، اما اگر جراح به روش های دیگر تسلط کافی داشته باشد راحت تر می تواند پیچیدگی های عمل را کنترل کند و مشکلات احتمالی را مدیریت کند.
دکتر محمود حیدری در سال ۱۳۹۵ موفق به کسب بورد تخصصی جراحی عمومی با رتبه برتر از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شد . سپس به عنوان عضو هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان مشغول به کار شد. در دانشگاه علوم پزشکی کاشان بالغ بر ۳۰۰۰ جراحی مختلف سنگین و سرپایی در بیمارستان بهشتی و نقوی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای شهر آران و بیدگل انجام داده است.
در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ با نمره ممتاز موفق به قبولی در رشته فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته ،جراحی چاقی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد. در مدت ۲ سال در اصفهان بالغ بر هزار جراحی چاقی مختلف انجام داده است. ایشان هم اکنون عضو هییت علمی دانشگاه های علوم پزشکی قم و کاشان میباشد.

شک نکنید دکتر محمود حیدری، دارای تسلط و توانمندی زیاد جهت انجام انواع روش های لاغری می باشند که می تواند خیال شما را برای انجام عمل نزد ایشان آسوده کند.

تعداد بیماران و تعداد عمل هایی که انجام شده را بسنجید

بهترین جراح لاغری  علاوه بر مدارک تحصیلی و تحصیل در بهترین دانشگاه ها، باید دارای تجربه و اندوخته ی زیادی هم باشد. مهم ترین نکته ای که یک دکتر را موفق و حرفه ای می کند انجام عمل های زیاد موفقیت آمیز است. اگر جراحی را پیدا کردید که عمل های موفقیت آمیز زیادی داشته، سریعا اقدام به دریافت نوبت عمل از ایشان بکنید. دکتر محمود حیدری علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی و داشتن مدارک معتبر، دارای تجربه و موفقیت زیادی در زمینه جراحی لاغری می باشند.

تماس و دسترسی به پزشک متخصص راحت باشد

نکته مهم دیگر این است که دسترسی راحت و سریعی به جراح خود داشته باشید. یک جراح خوب و با اخلاق سعی می کند هم در مطب خود و هم در شبکه های مجازی و وبسایت خود پاسخگوی بیماران باشد و آن ها را به درستی راهنمایی کند. همین امر نشان دهنده اخلاق و مردم داری بهترین جراح لاغری است که برای یک بیمار می تواند بسیار مفید و دلگرم کننده باشد. دکتر محمود حیدری علاوه بر تماس تلفنی در صفحه اینستاگرام خود و وبسایت شخصی، پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود و با حوصله و زبانی ساده شما را راهنمایی خواهد کرد.

بهترین جراح لاغری

بهترین جراح لاغری

نحوه برخورد و صحبت جراح با شما

مسلما برای انجام چنین عملی، سوالات زیادی در ذهن شما نقش می بندد که پیدا کردن پاسخ برای آن ها به شما آرامش خاطر می دهد. جراحی که به دقت و با حوصله به تمام سوالات شما پاسخ دهد و شما را به صورت کامل و با زبانی عامیانه راهنمایی کند می تواند بسیار ارزشمند باشد. از آنجایی که شما پس از عمل هم نیاز به پشتیبانی و حمایت جراح خود دارید، خیلی مهم است که جراحی را انتخاب کنید که با مهربانی و با حوصله پاسخ سوالات شما را بدهد.

سلامتی و جان خود را به پزشک مناسبی بسپارید

اگر شما کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی لاغری نباشید، دکتر محمود حیدری شما را منع می کنند و کاملا دلسوزانه شما را از انجام چنین عملی منصرف می کنند. دکتر خوب و با اخلاق به خاطر پول با جان و سلامتی بیمار خود بازی نمی کند وتنها در صورتی عمل جراحی لاغری را انجام می دهد که شخص کاندید مناسبی برای انجام عمل باشد.

برای اینکه بدانید شما مناسب برای انجام جراحی لاغری هستید یا خیر؟ می توانید با دریافت نوبت مشاوره با شماره زیر در ارتباط باشید.

در کدام بیمارستان قرار است عمل خود را انجام دهید؟

یک جراح خوب و موفق معمولا در بهترین بیمارستان ها عمل جراحی خود را انجام می دهد و بیمارستان های دولتی و معتبر خواهان ایشان هستند و ارزش زیادی برای چنین جراحان موفق و کارکشته ای قائل هستند. علاوه بر این، اگر عمل شما در یک بیمارستان خوب و با تجهیزات کامل انجام شود هم خیالتان راحت است و هم نتیجه بهتری خواهید داشت. حتما قبل از عمل مطمئن شوید که جراح شما در بیمارستان های خوب و دولتی زیادی کار کرده است.

جراحی را انتخاب کنید که شما را پشتیبانی و حمایت کند

عمل جراحی لاغری اینگونه نیست که شما عمل را انجام دهید و بعد بدون هیچ گونه مراقبت و حمایتی به کارهای قبلی خود ادامه دهید. شما نیاز دارید تا چند روز قبل و چندین روز بعد از عمل تحت حمایت و پشتیبانی جراح خود باشید. مراقبت هایی که بعد از عمل وجود دارد را باید به طور منظم و کامل انجام دهید که در این مدت در صورتی که سوالی برای شما پیش اید یا دچار مسکلی شوید، نیاز است که جراح شما به شما یاری برساند. هنگام ارزیابی های اولیه، بررسی ازمایشات، رژیم های غذایی و تمرینات ورزشی قبل از عمل، رژیم های غذایی و تمرینات ورزشی بعد از عمل، توصیه هایی برای تغییر در سبک زندگی و عادت های روزانه، ویزیت های منظم، بررسی نتایج عمل و … مراحلی هستند که جراح شما باید طی این مراحل همراه شما باشد.

چه سوال هایی باید از جراح لاغری خود بپرسیم تا متوجه شویم جراح خوبی است یا نه؟

تمامی موارد گفته شده در بالا را به طور کامل مطالعه فرمایید و علاوه بر آن ها برای جمع بندی یک سری سوالات را برای شما آماده کردیم که سوالات اساسی و مهم هستند که به شما کمک می کنند یک جراح خوب و موفق را برای انحام عمل لاغری خود بشناسید.

  • در یک سال گذشته، چه تعداد عمل جراحی لاغری انجام داده است؟
  • آیا به پشتیبانی و حمایت بیمار و نکاتی که پیش از عمل و حین عمل و بعد از عمل باید بداند، اهمیت می دهد؟ آیا همه ی توصیه های لازم را مو به مو در اختیار ما قرار می دهد؟
  • به جز انجام عمل چاقی، جراحی های عمومی دیگر هم انجام می دهد؟
  • اجازه می دهد که با بیمارانش ارتباط برقرار کنید و اجازه دسترسی و سوال کردن شما از آن ها را می دهد یا خیر؟
  • چه روشی از جراحی لاغری برای من مناسب است؟ چرا؟
  • عوارض ها و میزان موفقیت و عدم موفقیت و مراحل انجام جراحی لاغری را به شما توضیح می دهد یا خیر؟

بهترین جراح اسلیو معده
بهترین جراح چاقی
بهترین جراح لاپاراسکوپی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    ارتباط با مشاور و هماهنگی