دکتر محمود حیدری

_

جراحی تلفیقی از علم و هنر است. این باور دکتر محمود حیدری است. جراح مانند یک پیانیست ماهر باید دانش و استعداد را با مهارت انگشتان دست درآمیزد. این‌ها در کنار هم سمفونی دقیق کار یک جراح را می‌سازند. این یعنی دانش به تنهایی، هرچند فراوان، بدون تجربه و انگشتانِ پرتوانِ یک جراح نمی‌تواند لبخند رضایت به لبان بیمار و خانواده‌اش بنشاند.

دکتر حیدری از سال 1397 پس از دریافت فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی و فوق تخصص جراحی چاقی، بیش از 2000 جراحی لاغری انجام داده و مهارت انگشتان یک جراح را با تجربه و دانش بالا در هم آمیخته است.

دکتر محمود حیدری در سال ۱۳۶۵ در شهر باستانی بادرود در اصفهان به دنیا آمد. او در طول زندگی شغلی‌اش تلاش و همت خود را برای درمان یکی از مهم‌ترین بیماری‌های زمینه‌ای جهان یعنی چاقی گذاشته و تولد دوباره هر بیمار را انگیزه‌بخش خود برای قوی‌تر ادامه دادن این مسیر می‌داند.

در حال حاضر تمام جراحی‌های لاپاراسکوپی مربوط به دستگاه گوارش (کیسه صفرا، کبد، معده و روده‌)، مشکلات رحمی تخمدان، انواع فتق‌ها و جراحی‌های زیبایی شکم توسط دکتر محمود حیدری در شهر‌های تهران، قم و کاشان انجام می‌شود.

برخی از جراحی‌های لاپاراسکوپی که توسط دکتر انجام می‌شوند عبارتند از جراحی اسلیو، بای‌پس کلاسیک، مینی بای‌پس، ساسی بای‌پس، سوئیچ اثنی عشر و کیسه صفرا.

اکنون نیز ایشان به‌عنوان عضو هییت علمی دانشگاه های علوم پزشکی قم و کاشان دانش خود را با جدیدترین تکنیک‌های جراحی در سراسر جهان به‌روز می‌کند.