بهترین جراح اسلیو معده در ساوه؛ یک انتخاب مطمئن + 10 نکته مهم

بهترین جراح اسلیو معده در ساوه

مدت‌ها بود که برای لاغر شدن تلاش می‌کردم؛ اما به نتیجه‌ی دلخواه نمی‌رسیدم پس تصمیم به عمل جراحی لاغری گرفتم. تحقیقات زیادی درباره‌ی بهترین روش عمل لاغری و نحوه عمل که به روش جراحی لاپاراسکوپی است انجام دادم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که انتخاب دکتر جراح اهمیت بسیار زیادی دارد. از دوستم که به تازگی جراحی لاغری انجام داده بود درباره بهترین جراح اسلیو معده در ساوه پرسیدم و او من را در اینباره خیلی راهنمایی کرد.

اگر شما هم به فکر انجام عمل اسلیو معده هستید و با هیچ روش دیگری موفق به کاهش وزن نشده‌اید باید روی پیدا کردن بهترین دکتر لاپاراسکوپی در ساوه تمرکز کنید. در ادامه به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین جراح لاغری در ساوه و یا سایر عمل‌های جراحی چاقی را بر اساس ملاک‌ها و معیارهای توصیه شده انتخاب کنید.

در این مقاله شما را درباره انتخاب بهترین جراح بای پس معده در ساوه و ویژگی‌هایی که پزشک جراح و بیمارستان باید داشته باشد راهنمایی می‌کنیم. فقط چند دقیقه از زمان خود را به خواندن این مقاله اختصاص بدهید تا بهترین جراح اسلیو معده در ساوه را برگزینید.

راه‌های شناخت بهترین جراح اسلیو معده در ساوه

راه‌های زیادی برای تشخیص بهترین دکتر اسلیو معده وجود دارد که در ادامه به چند مورد مهم آن اشاره می‌کنیم.

حتما مراجعه حضوری داشته باشید

یکی از روش‌هایی که می‌تواند تاثیر زیادی در انتخاب بهترین جراح بای پس معده در ساوه داشته باشد مراجعه‌ی حضوری است. تحقیقات، پرس‌وجو، خواندن مقالات مختلف و… هیچ کدام جای مراجعه حضوری را نمی‌گیرند. شاید نکاتی که در این مقاله آورده می‌شود شما را در انتخاب جراح خوب راهنمایی کند؛ اما بهتر است از مراجعه حضوری غافل نشوید و بدانید که بهترین راهکار است.

با مراجعه حضوری به مطب پزشک جراح ارتباط بهتری پیدا می‌کنید.
با مراجعه حضوری به مطب پزشک جراح ارتباط بهتری پیدا می‌کنید.

هنگامی که از نزدیک و به صورت حضوری با جراح صحبت می‌کنید می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری از او به دست بیاورید. در این میان این فرصت هم پیش می‌اید تا با بیماران دیگر که در مطب حضور دارند درمورد پزشک جراح، ویژگی‌های مثبت و منفی و توانایی و… صحبت کنید.

از نظرات دیگران غافل نشوید

راه دوم دیدن نظرات و تجربه‌ی بیماران جراح است. اگر جراح در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته باشد و دارای سایتی اختصاصی باشد به راحتی می‌توان به قسمت نظرات بیماران و مراجعان رفته و نظرات را بخوانید. اگر بتوانید حتی با تعدادی از بیماران ارتباط برقرار کرده و از نزدیک ببینید و صحبت کنید که عالی می‌شود؛ زیرا هم با چشم خود نتیجه را می‌بیند و هم بازخورد واقعی بیمار را دریافت می‌کنید.

عکس قبل و بعد عمل مهم است

راه سوم دیدن نتیجه‌ی قبل و بعد از عمل است. عکس‌های قبل و بعد عمل شما را در پیدا کردن جراح خوب بسیار کمک می‌کند. تنها کافیست که شما عکس قبل و بعد بیمار را ببینید تا متوجه شوید این جراح چقدر در کارش ماهر است. حال هر چه تعداد بیماران و عکس قبل و بعد بیشتر بود با اطمینان بیشتری می‌توان آن جراح را متخصصی ماهر و باتجربه در نظر گرفت. بهترین دکتر بای پس معده در ساوه از این قبیل عکس‌ها زیاد دارد.

به تعداد عمل‌های موفق جراح دقت کنید

اگر دروس آکادمیک و دوره‌های تخصصی که یک جراح گذرانده را فاکتور بگیریم؛ مهم‌ترین چیزی که یک جراح را بهترین می‌کند تعداد عمل‌های موفق و تجربه‌ی فراوان است. یک جراح به ازای هر عمل و هر بیمار تجربه بسیاری اندوخته و با راه حل کنترل و مدیریت شرایط را در برابر مشکلات به خوبی یاد گرفته است. بهترین جراح لاغری در ساوه تعداد زیادی عمل انجام داده که اکثر آن‌ها موفق بوده و عوارضی نداشته است.

بهترین جراح اسلیو معده در ساوه شما را به وزن دلخواه خود می‌رساند
بهترین جراح اسلیو معده در ساوه شما را به وزن دلخواه خود می‌رساند

جراح خوب همیشه در دسترس است

راحتی دسترسی به جراح را هرگز فراموش نکنید. بهترین جراح همیشه سعی می‌کند هم در فضای مجازی و هم در مطب خودش شرایطی را فراهم کند که دسترسی بیماران به او راحت باشد. اگر جراحی دارای وبسایت باشد و یا در شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشد نشان می‌دهد که بیمارانش برایش بسیار مهم هستند و از هر فضایی برای آگاه کردن آن‌ها استفاده می‌کند.

تسلط کامل به تمام روش‌های لاغری

بطور کلی جراح لاغری را یک روش تقریبا بی خطر می‌توان در نظر گرفت. بیشتر کسانی که این عمل را انجام داده‌اند بدون عوارض و با درصد موفقیت بالا از شر چاقی خلاص شده‌اند. جراحی اسلیو معده و بای‌پس معده دو روشی است که بیشتر مورد استقبال بیماران قرار می‌گیرد.

بهترین جراح چاقی در ساوه علاوه‌بر تسلط کامل به دو روش بالا باید تمامی تکنیک‌ها و روش‌های مختلف جراحی چاقی را بلد باشد تا در شرایط خاص از بهترین روش کمک بگیرد. از جمله روش‌هایی که یک جراح خوب باید تسلط داشته باشد بای‌پس روده، مینی بای‌پس معده، پلیسه معده، ساسی بای‌پس، بالون، باندینگ معده و… هستند.

پزشک جراح باید منصف باشد

هزینه‌های مربوط به عمل جراحی لاغری معمولا زیاد است و پیدا کردن یک پزشک منصف که با بیمارستان‌های دولتی هم کار کند کار سختی است. بهترین جراح اسلیو معده در ساوه هزینه‌های اضافی شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

پاسخ‌دهی به سوالات

شما به عنوان یک بیمار یا مراجع که دچار چاقی است مطمئنا سوالات زیادی دارید. این حق را دارید که تمامی سوالاتتان را از جراح بپرسید و او با حوصله و مهربانی به سوالات شما گوش داده و پاسخ آن‌ها را بدهد. بهتر است درباره‌ی آمار و ارقام عمل‌های صورت گرفته توسط جراح و میزان موفقیت آن‌ها از او بپرسید و جراح نیز صادقانه پاسخ بدهد.

پزشک جراح باید حس خوبی به بیمار انتقال بدهد
پزشک جراح باید حس خوبی به بیمار انتقال بدهد

بیمارستانی که باید عمل انجام بدهید مهم است

بررسی بیمارستان‌هایی که جراح شما می‌تواند در آن‌جا عمل انجام بدهد بسیار مهم است. اگر لیستی از بیمارستان‌ها را برای شما آورد و اکثر آن‌ها بیمارستان‌های مطرحی بودند می‌توانید به آن جراح اطمینان کنید. توصیه می‌‍‌‌شود در بیمارستان خصوصی مطرح عمل خود را انجام دهید. جراحانی که شهرت دارند و کارشان درست است بیمارستان‌ها این اجازه را می‌دهند تا از تمام تجهیزات و امکانات آن‌جا استفاده کنند.

در انتخاب جراح دقت کنید

اگر به هر کسی این عمل را واگذار کنید باید عوارض ناشی از آن را هم به جان بخرید. بعضی‌ها جراح عمومی هستند و یا از روی تجربه عمل انجام می‌دهند و مدرک کافی ندارند. این جراحان خیلی زود سردرگم می‌شوند و ممکن است جان شما را به خطر بیاندازند.

جان بیمار مهم‌تر از پول است

یک جراح خوب هرگز سر پول و هزینه‌های مربوط به عمل جراحی با زندگی بیمارانش بازی نمی‌کند. اگر شما کاندید مناسبی برای عمل جراحی نباشید او نه تنها مانع شما در انجام عمل می‌شود بلکه توصیه‌هایی نیز در این زمینه می‌کند.؛ زیرا جان و سلامتی شما برای یک جراح خوب بسیار اهمیت دارد.

مشاوره و تسلط پزشک به همه‌ی تکنیک‌ها

بهترین دکتر بای پس معده در ساوه علاوه‌بر گذراندن دوره جراحی عمومی، چند سال هم دوره‌ی مربوط به جراحی لاغری باریاتریک را گذرانده است که در این مدت تمام روش‌ها و تکنیک‌های لاپاراسکوپی را یاد می‌گیرد. بنابراین خود را زیر تیغ هر جراحی نبرید.

این را به خاطر داشته باشید که عمل جراحی لاغری یک عمل ساده نیست که یک روزه انجام بگیرد و تا پایان عمر دیگر به پزشک نیاز نداشته باشید. از قبل و مدتی بعد از عمل نیاز است تا پروسه‌ای را با پزشک طی کنید. یک جراح خوب باید حتما همراه و حامی بیمار باشد. بعضی از این دوره‌هایی که پزشک لازم است حتما هوای بیمار را داشته باشد عبارتند از:

ارزیابی‌های اولیه

ورزش و رژیم غذایی قبل از عمل

توصیه‌ها ورژیم غذایی بعد از عمل

بررسی کردن آزمایشات

ویزیت منظم

بررسی نتیجه عمل و…

بهترین جراح چاقی در ساوه تمام ویژگی‌های بالا را دارد.

بهترین جراح اسلیو معده در ساوه رژیم غذایی بعد از عمل به بیمار می‌دهد
بهترین جراح اسلیو معده در ساوه رژیم غذایی بعد از عمل به بیمار می‌دهد

بهترین جراح اسلیو معده در ساوه؛ الزامات مهم

بعضی از مواردی که بهترین دکتر چاقی در ساوه  باید داشته باشد و لازم است شما حتما به آن‌ها توجه نمایید عبارتند از:

 • دارای گواهینامه‌ی لازم جهت انجام جراحی عمومی باشد.
 • دوره‌ی آموزشی در جراحی اسلیو معده را با موفقیت به پایان برساند
 • دارای مدرک معتبر آموزشی فوق تخصصی و یا فلوشیپ جراحی چاقی باشد
 • در سمینارهای معتبر چاقی دنیا شرکت کرده باشد.
 • رزومه‌ی آموزشی و تحقیقاتی خوبی داشته باشد.
 • این توانایی را داشته باشد که سایر انواع عمل‌های جراحی چاقی را نیز انجام بدهد.
 • تجربه و آموزش کافی برای انجام دادن جراحی دستگاه گوارش را داشته باشد.
 • از اساتید آموزشی خود تاییدیه توانایی انجام جراحی باریاتریک را داشته باشد.
 • همه‌ی بانک اطلاعاتی مربوط به جراحی چاقی مانند نتایج عمل و… را نگهداری کند.
 • حداقل دارای 50 جراحی باریاتریک در سال باشد.
 • متعهد باشد که زندگی بیماران بعد از عمل را پیگیری کند.
 • توانایی انجام جراحی چاقی برای دفعات بعد هم داشته باشد.
 • حداقل دارای 50 مورد جراحی باریاتریک در سال باشد که تعدادی از این عمل‌ها جراحی مجدد باشد.
 • شرکت در جلسات باریاتریک را مرتبا انجام دهد.
 • حداقل 75 درصد از بیمارانی که تحت عمل جراحی بوده‌اند را پیگیری کند.
 • متعهد باشد که در بیمارستانی جراحی انجام گیرد که شرایط الزامی مانند آی‌سی‌یو مناسب، رادیولوژیست مجرب، اندوسکوپیست باتجربه، تجهیزات کامل برای لاپاراسکوپی و… را داشته باشد.
 • مشاوره‌های مناسب قبل از عمل انجام دهد.
 • از بیمارستان محل جراحی تحقیق کند.

برای یافتن بهترین جراح لاغری عجله نکنید و به موارد بالا دقت کنید.

تسلط کامل پزشک به جراحی بسیار مهم است
تسلط کامل پزشک به جراحی بسیار مهم است

بهترین مراکز جراحی؛ الزامات مهم

علاوه‌بر دقت در انتخاب بهترین جراح باید در انتخاب مکان جراحی نیز حساسیت به خرج داد. برخی از مواردی که باید به آن‌ها دقت کنید در زیر آورده شده است.

 • از داشتن مدارک و تجارب جراح خود اطمینان حاصل کند
 • از متخصصان قلب و گوارش و ریه که مسلط به جراحی‌‎های چاقی هستند برخوردار باشد
 • متخصص بیهوشی ماهر در زمینه‌ی جراحی چاقی داشته باشد.
 • حداقل 75 درصد از بیمارانی که جراحی چاقی انجام داده‌اند را پیگیری کند.
 • از تیم متخصص چاقی مانند متخصص روانشناس، تغذیه و… برخوردار باشد.
 • امکانات کامل مربوط به جراحی لاپاراسکوپی را داشته باشد.
 • حداقل پنجاه جراحی چاقی در سال داشته باشد که بعضی از آن‌ها جراحی مجدد باشد.

 جراح اسلیو معده در ساوه؛ دکتر محمود حیدری

حال که تا اینجای مقاله با ما همراه بودید بهتر است با بهترین جراح اسلیو معده در ساوه نیز آشنا شوید.

دکتر محمود حیدری در سال 1365 و در استان اصفهان متولد شده است. در زندگی شغلی‌اش تمام تلاش او این بوده که بیماری چاقی را درمان کرده و به افراد انگیزه‌ی زندگی بدهد.

باور دکتر حیدری این است که جراحی تلفیقی از هنر و علم است و جراح فرق چندانی با پیانیست ندارد؛ او نیز باید دانش و تجربه‌ی خودش را با حرکات انگشتانش تلفیق بدهد.

در سال 1395 بورد تخصصی جراحی عمومی را با رتبه‌ای برتر از دانشگاه کرمانشاه دریافت کرد. بیشتر از 3000 جراحی سنگین را در بیمارستان‌های مختلف انجام داد و عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان نیز بود.

در سال 1397 نمره‌ی ممتاز در رشته‌ی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته و نیز جراحی چاقی را از دانشگاه اصفهان دریافت کرد و هزاران عمل جراحی را در طی دو سال انجام داد که همگی موفق بودند. دکتر حیدری اکنون عضو هیئت عملی دانشگاه علوم پزشکی قم و کاشان هستند.

دکتر محمود حیدری تسلط کامل به انجام عمل‌های لاپاراسکوپی که مربوط به دستگاه گوارش می‌شوند از جمله معده، کبد، روده، مشکلات رحم و تخمدان، کیسه صفرا، جراحی زیبایی شکم و انواع فتق‌ها را دارد.

ایشان همچنین جراحی‌های لاپاراسکوپی مانند جاحی بای‌پس کلاسیک، ساسی بای‌پس، مینی بای‌پس، اسلیو معده و سوئیچ اثنی عشر را انجام می‌دهند.

با انتخاب بهترین‌ها برای همیشه از داشتن اندام زیبا لذت ببرید.
با انتخاب بهترین‌ها برای همیشه از داشتن اندام زیبا لذت ببرید.

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم هرآنچه لازم بود درباره‌ی انتخاب بهترین جراح اسلیو معده در ساوه در اختیار شما قرار بدهیم. فراموش نکنید که انتخاب جراح مناسب در موفق بودن عمل بسیار تاثیرگذار است. با انتخاب بهترین دکتر لاپاراسکوپی در ساوه از عوارض بعد از عمل کاسته می‌شود و زودتر از آنچه فکر می‌کنید به نتیجه‌ی دلخواه خود می‌رسید. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و شما را در گرفتن تصمیم بهتر در انتخاب بهترین دکتر لاغری در ساوه راهنمایی کرده باشیم.

سواالات متداول

چرا جراح اسلیو معده باید بتواند تمام انواع دیگر جراحی‌های چاقی را هم انجام بدهد؟

در اکثر موارد جراح قبل از عمل درمورد نوع عملی که قرار است انجام بگیرد با بیمار مشورت می‌کند؛ اما گاهی در حین عمل شرایطی بوجود می‌آید که جراح ناچار به تغییر سبک عمل می‌شود مثلا بجای اسلیو معده مجبور به انجام بای‌پس معده می‌شود. در این صورت جراح باید تسلط کافی داشته باشد تا بتواند عمل را بطور درست به پایان برساند. در غیر این صورت حتما تعدادی از بیماران تحت عمل جراحی به عوارض ناشی از انتخاب نوع عمل اشتباه دچار می‌شوند. بهترین دکتر لاغری در ساوه را انتخاب کنید تا پشیمان نشوید.

آیا تبلیغات زیاد درباره بهترین جراح اسلیو معده در ساوه نشان‌دهنده خوب بودن آن جراح است؟خیر هرگز تبلیغات گسترده را مبنای انتخاب خود قرار ندهید.چه کسی را می‌توان جراح اسلیو معده نامید؟

جراح اسلیو معده همان جراح لاغری است که در بیشتر عمل‌ها ترجیح می‌دهد از روش اسلیو معده کمک بگیرد. برخی از بهترین جراحان چاقی سابقه بیشتر از 10 هزار عمل اسلیو را دارند. بهترین دکتر چاقی در ساوه نیز عمل‌های زیادی انجام داده است.

  Rate this post

  بدون نظر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جدیدترین مقالات