آیا پرداخت هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت امکان‌پذیر است؟

هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت

در سال‌های اخیر، عمل اسلیو معده، به‌عنوان یک گزینه مناسب برای کسانی که با چاقی مفرط دست‌وپنجه نرم می‌کنند، تبدیل شده‌است. خیلی از افرادی که با رژیم و ورزش، هنوز به وزن ایده‌آل خود نرسیده‌اند، حالا به فکر انجام عمل اسلیو معده هستند؛ اما این وسط یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن هم هزینه‌ی این جراحی‌ست. کسانی که با اضافه‌وزن خود درگیرند، علاوه بر نگرانی در مورد خطرات چاقی، حالا نگرانی‌های هزینه‌ها عمل را هم دارند. اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که نگران هزینه‌ها نباشید. امروز می‌خواهیم در مورد هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت، با شما صحبت کنیم و ببینیم تا کجا و چقدر می‌شود روی بیمه سلامت و بقیه بیمه‌ها حساب کرد. پس در ادامه همراه ما باشید.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه سلامت و سایر بیمه‌ها

در ادامه درمورد چند بیمه با شما صحبت خواهیم کرد و علاوه‌بر هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت، درمورد سایر بیمه‌ها هم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

1- هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تامین اجتماعی

بیمه تامین اجتماعی یک بیمه رایج است که خیلی از مردم ایران تحت پوشش آن هستند. عمل اسلیو معده، تا قبل از کرونا با پوشش بیمه تامین اجتماعی، در بیمارستان‌های دولتی انجام می‌شد. اما بعد از کرونا و اتفاقاتی که برای ارز افتاد، هزینه این عمل بالا رفت و الان بیمه تامین اجتماعی تنها بخشی از هزینه‌ها را پرداخت می‌کند.

برای اینکه بتوانید از پوشش بیمه تامین اجتماعی برای عمل خود استفاده کنید؛ باید شرایط زیر را داشته باشید.

  • باید توسط پزشک معتمد بیمه، ویزیت شوید و ثابت کنید عمل شما جنبه درمانی دارد نه زیبایی. درصورت گرفتن تاییدیه پزشک، قدم اول را برداشته‌اید و اولین شرط را دارید.
  • شرط دیگر بیمه تامین اجتماعی برای ارائه خدماتش این است که شاخص توده بدنی شما حتما بالاتر از 40 باشد. اگر BMI شما بالاتر از 40 باشد، می‌توانید از پوشش بیمه تامین اجتماعی برای عمل خود استفاده کنید.

در مقاله هزینه عمل اسلیو با بیمه تامین اجتماعی همه‌چیز را به‌طور کامل در مورد بیمه تامین اجتماعی و پوشش آن توضیح داده‌ایم. اگر هنوز در این مورد کنجکاو هستید، خواندن آن را از دست ندهید.

2- هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی

پوشش بیمه‌های تکمیلی با بیمه تامین اجتماعی متفاوت است. برای استفاده از خدمات بیمه‌های تکمیلی، اگر BMI شما بالاتر از 40 باشد، همه‌ی هزینه‌های جراحی شما، توسط بیمه تکمیلی پرداخت خواهد شد.

البته ممکن است با توجه به نوع بیمه‌ی تکمیلی‌ای که دارید، شاید مجبور شوید هزینه فرانشیز بیمارستان را خودتان پرداخت کنید.

در صورتی که BMI شما کمتر از 40 باشد، معمولا نصف هزینه‌ی جراحی شما توسط بیمه تکمیلی پرداخت می‌شود.

اگر هنوز در مورد شرایط استفاده از خدمات بیمه تکمیلی برای انجام عمل اسلیو کنجکاو هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم خواندن مقاله هزینه عمل اسلیو با بیمه تکمیلی را از دست ندهید.

هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت
هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت

3- هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت

یکی دیگر از بیمه‌هایی  که می‌خواهیم درمورد آن حرف بزنیم بیمه سلامت است. متاسفانه بیمه سلامت خدماتی به کسانی که قصد عمل اسلیو معده را دارند، ارائه نمی‌دهد. اما به‌جای هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت، می‌توانید از بیمه تامین اجتماعی یا بیمه‌های تکمیلی کمک بگیرید.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم در مورد هزینه عمل اسلیو با بیمه سلامت، تکمیلی و تامین‌ اجتماعی با شما صحبت کنیم. درست است که بیمه سلامت هیچ‌گونه خدماتی را برای انجام عمل اسلیو معده به شما ارائه نمی‌کند، اما امید خودتان را از دست ندهید و از بیمه‌های دیگر کمک بگیرید.

در عمل اسلیو معده چیزی که علاوه بر پوشش بیمه اهمیت دارد، انتخاب یک جراح ماهر و باتجربه است. در این زمینه می‌توانید روی کمک دکتر محمود حیدری حساب کنید و با خیال‌راحت جراحی خود را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۹۹۲۳۶۳۱۱۶۹

راستی اگر در مورد بیمه سوال حل‌نشده‌ای در ذهن خود دارید، حتما در قسمت کامنت با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1- آیا دریافت خدمات برای هزینه عمل اسلیو معده با بیمه سلامت امکان‌پذیر است؟

خیر، متاسفانه بیمه سلامت هیچ‌گونه پوششی برای عمل اسلیو معده ارائه نمی‌دهد.

2- شرایط استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی برای عمل اسلیو چیست؟

برای استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی باید BMI شما بالاتر از 40 باشد و همچنین تاییدیه پزشک معتمد تامین اجتماعی را دریافت کرده باشید.

3- شرایط استفاده از خدمات بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو چیست؟

برای اینکه در عمل اسلیو خود تحت پوشش بیمه تکمیلی باشید، تنها داشتن یک شرط، یعنی BMI بالای 40 کافی‌ست.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات