بهترین دکتر اسلیو در قم و کاشان؛ زیر تیغ چه جراحی برویم؟

بهترین دکتر اسلیو

بهترین دکتر اسلیو قم و کاشان کیست؟

مطمئناً اگر شما هم جز کاندیدای جراحی لاغری اسلیو معده و یا بای پس معده باشید به دنبال پزشکی فوق تخصص جراحی لاغری و لاپاراسکوپی ماهر می‌گردید اما سوال اصلی این است بهترین دکتر عمل اسلیو معده کیست؟ فوق تخصص جراح اسلیو معده چه ویژگی‌هایی دارد؟ ماهر بودن پزشک چه تاثیری بر نتیجه عمل دارد؟ هزینه عمل لاغری چقدر است؟

در این مقاله قرار است تا به سوالات شما عزیزان درباره ویژگی‌های پزشک فوق تخصص و بهترین دکتر اسلیو کیست؟ پاسخ دهیم و کمک کنیم تا با بهترین دکتر اسلیو در کاشان و بهترین دکتر اسلیو در قم آشنا شوید و برای انجام عمل لاغری بدون هیچ دغدغه‌ای اقدام کنید. با ما تا انتها همراه باشید.

چه کسانی کاندید جراحی لاغری اسلیو هستند؟

با توجه به ماشینی شدن و مصرف فست فود، افراد جامعه روز به روز دچار چاقی و افزایش وزن می‌شوند که این چاقی از مادران بر روی جنین نیز تاثیر می‌گذارد و باعث سختی زایمان یا نارس به دنیا آمدن کودک و حتی افزایش وزن بیش از حد مجاز فرزند می شود. حتی در مواردی بر روی ژنتیک نیز تاثیر می‌گذارد.

با توجه به ضررهای چاقی که همه ما می‌دانیم از کاهش اعتماد به نفس گرفته تا کمر درد و پا درد شدید، حتی دیابت، چربی خون و فشار خون بالا باز هم نسبت به ورزش کردن و فواید آن بی توجه هستیم.

روز به روز با توجه به آمار اعلام شده شاهد افزایش وزن و چاقی مفرط می‌باشیم و همین امر باعث افزایش آمار مرگ و میر نیز به علت چاقی شده است.

افرادی که شاخص BMI آنها از 30 بیشتر شده و دیگر با ورزش و رژیم غذایی امکان کاهش وزن وجود ندارد و یا به سختی ممکن است وزن خود را پایین بیاورند، کاندید انجام عمل لاغری به روش اسلیو و یا بای پس می‌شوند.

این افراد معمولا برای مشاوره به بهترین دکتر اسلیو معده مراجعه و برای انجام آزمایشات اقدام می‌کنند و با توجه به تشخیص پزشک متخصص عمل اسلیو معده، یا بای پس و مینی بای پس به آنها پیشنهاد داده می‌شود. البته اینکه کدام جراحی لاغری انجام می‌شود به وضعیت جسمی بیمار و تجربه پزشک بستگی دارد ولی معمولا برای افرادی که BMI آنها بالای 35 است عمل اسلیو معده پیشنهاد می‌شود.

ویژگی کاندید عمل اسلیو از نظر بهترین جراح اسلیو
ویژگی کاندید عمل اسلیو از نظر بهترین جراح اسلیو

از نظر بهترین دکتر اسلیو، کاندید عمل اسلیو معده کیست؟

کسانی که متقاضی انجام عمل اسلیو معده هستند باید شرایط خاصی داشته باشند تا بتوانند این عمل را انجام دهند. اما از نظر پزشک فوق تخصص کاندیدهای عمل لاغری باید:

 • اضافه وزن بیش از 40 کیلوگرم که فرد را دچار پا درد و کمر درد شدید کرده است و امکان ورزش ندارد.
 • کسانی که BMI بالای 35 و بیماری‌های زمینه‌ای مانند دیابت نوع 2، فشار خون، تپش قلب بالا و بیماری‌های قلبی و عروقی، گرفتگی رگ‌های قلبی و مشکلات تنفسی دارند.
 • کسانی که با رژیم‌های صحیح و ورزش در مدت 6 ماه نتوانسته‌اند کاهش وزن داشته باشند (استپ وزنی داشته‌اند).

مراجعه به بهترین دکتر عمل اسلیو معده باعث می‌شود تا از نتیجه مطمئن باشید و با دیدن کیس‌های دیگری که توسط بهترین دکتر اسلیو جراحی شده‌اند خیالتان را نسبت به جواب دهی این عمل راحت کند و از ضطراب شما از آنچه که برایتان اتفاق می‌افتد کاهش می‌دهد.

کاندیدای عمل اسلیو معده
کاندیدای عمل اسلیو معده

ویژگی‌های بهترین دکتر اسلیو چیست؟

بهترین جراح اسلیو باید ویژگی‌هایی زیر را داشته باشد:

 • مهارت کافی در انجام عمل (به اندازه کافی حاذق باشد).
 • تجربه کافی (هر پزشک با تجربه مطمناً قابل اعتمادتر است).
 • تیم متخصص (حضور تیمی متخصص پیش و پس از جراحی می‌تواند باعث آرامش بیمار باشد).
 • پیگیری‌های پس از عمل (حداقل بیمار باید تا 6 ماه پس از جراحی برای ویزیت ماهانه به پزشک مراجعه کند).
 • دستورالعمل مراقبتی به بیمار از نظر تغذیه، ورزش، مراقبت‌های غذایی و دارویی.

پزشک متخصص جراحی لاغری محمود حیدری دکتر اسلیو در قم و کاشان همراه با تیم حرفه‌ای خود تمام مراجعه کنندگان را پیش از عمل و پس از عمل تحت نظر دارند تا به تمام سوالات آنها پاسخ دهند. همچنین با پیگیری‌های مستمر و در دسترس بودن 24 ساعته باعث دلگرمی و آرامش بیماران هستند.

مشاوره تغذیه، دارویی و ورزشی به بیمار و پیگیری حال او تا رسیدن به نتیجه مورد نظر بسیار اهمیت دارد.

عمل اسلیو معده چیست؟

بهترین دکتر اسلیو معده ابتدا BMI مراجعه کننده را حساب می‌کند عدد به دست آمده برای تشخیص اینکه از کدام جراحی برای بیمار استفاده شود بسیار مهم است. پس از انتخاب روش جراحی به سبک اسلیو معده پزشک رژیم غذایی و ورزشی پیش از عمل را تجویز می‌کند تا بدن و بیمار برای جراحی لاغری آماده شوند.

اسلیو یکی از روش‌های جراحی لاغری است که طرفداران بسیاری دارد که اگر به وسیله پزشکی حاذق انجام شود بر روی کاهش وزن افراد تاثیر به سزایی دارد و از نتیجه کار رضایت خواهند داشت.

اسلیو معده یکی از روش‌های جراحی لاغری کاهش وزن می‌باشد که در آن حدود 70 تا 80 درصد حجم معده برش داده شده و از بدن خارج می‌شود یعنی حدود 15 تا 30 درصد معده فرد باقی خواهد ماند. برای انجام این عمل پزشک متخصص از طریق دستگاه لاپاراسکوپی اقدام می‌کند تا از ایجاد زخم‌های بزرگ بر روی بدن بیمار جلوگیری کند.

در این عمل معده از شکل اولیه خارج شده و به ساختاری مانند لوله و شکلی مشابه روده پیدا می‌کند و هدف از جراحی اسلیو معده کاهش حجم معده است.

شکل معده پس از جراحی لاغری اسلیو معده
شکل معده پس از جراحی لاغری اسلیو معده

عمل اسلیو معده چگونه باعث کاهش وزن می‌شود؟

در اولین روزها پس از جراحی اسلیو معده با توجه به کاهش حجم معده مطمئناً غذای کمتر و به صورت مایع مصرف می‌شود پس می‌توان گفت که بدن کالری اضافه‌ای دریافت نمی‌کند و برای تامین انرژی مجبور به استفاده از چربی‌های ذخیره شده در بدن می‌شود و در نتیجه کالری سوزی اتفاق می‌افتد.

به مرور زمان با مصرف غذاهای کمی غلیظ‌تر ولی با حجم کم‌تر باعث می‌شود تا معده به شرایط جدید عادت کند و وعده‌های بیشتر در اندازه‌های کمتر مصرف کند در نتیجه کاهش چربی به صورت پله کانی در بدن رخ می‌دهد و این کاهش وزن تا رسیدن فرد به وزن ایده‌آل همچنان ادامه پیدا می‌کند.

معمولا بین 1 تا 2 سال بدن به وزن ایده‌آل خود می‌رسد که دیگر قابل برگشت نخواهد بود. البته کاهش وزن تا رسیدن BMI بدن به 25 ادامه پیدا می‌کند و زمانی که به این BMI ایداه‌آل رسید کاهش وزن متوقف می‌شود.

برای انجام این عمل حساس حتما به بهترین دکتر اسلیو که فلوشیپ فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی دارد مراجعه کنید تا از نتیجه کار مطمئن شوید.  این نکته را همیشه مد نظر داشته باشید هر عمل باید به دست پزشکی متخصص انجام شود تا عوارض آن کاهش و یا به صفر برسد.

مدت زمان عمل اسلیو معده و عوارض آن

مدت زمان جراحی  اسلیو معده توسط بهترین دکتر اسلیو معده بین 1 ساعت تا 1 ساعت سی دقیقه انجام می‌شود. البته این زمان بستگی به میزان مهارت پزشک و حجم چاقی می‌باشد.

عمل اسلیو معده تا حد زیادی به مهارت پزشک بستگی دارد ولی عوارضی مانند حالت تهوع، استفراغ و دل درد همراه است. البته با انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده این عوارض کاهش و حتی اگر عوارضی وجود داشته باشد بهترین جراح اسلیو سعی می‌کند تا این عوارض را با تحویز دارو مناسب و راه حل‌هایی به بیمار این حالات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کاهش و حتی از بین ببرد.

در پایان باید به شما بگوییم که به طور کلی مدت زمان بیهوشی عمل اسلیو معده حدود 1 ساعت است چرا که کل عمل بین 45 دقیقه تا 1 ساعت می‌باشد و به 2 الی 3 ساعت ریکاوری نیاز است.

بهترین دکتر اسلیو و دوره نقاهت
بهترین دکتر اسلیو و دوره نقاهت

بهترین دکتر اسلیو معده و هزینه جراحی لاغری

از آنجا که عمل‌های معده بسیار حساس هستند باید توسط فلوشیپ فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته انجام شود تا از کوچکترین خطا حین عمل جلوگیری شود چرا که کوچکترین خطا عوارض جبران ناپذیری دارد.

پس از مراجعه به جراح عمومی برای انجام عمل‌های مهم خودداری کنید.

هزینه جراحی لاغری به عوامل زیادی بستگی دارد اما موارد زیر مهم‌ترین آنها هستند.

 • بیمارستان عمومی و یا خصوصی که در آن جراحی می‌شوید
 • پوشش بیمه و درمانی که دارید
 • محل زندگی شما (ساکن قم و کاشان هستید یا خیر)
 • میزان تخصص پزشک
 • هزینه اتاق عمل و بیهوشی
 • داروهایی که پس از عمل باید مصرف کنید

تمام موارد گفته شده در میزان هزینه‌ای که برای انجام جراحی لاغری پرداخت می‌کنید مهم است. البته بیمه تکمیلی تاثیر زیادی در کاهش هزینه‌ها نخواهد داشت و اگر میزان BMI شما بالایی 40 باشد تحت پوشش قرار خواهید گرفت.

به شما پیشنهاد می‌کنیم تا سلامتی خود را به انتخاب پزشکی غیر متخصص به خطر نندازید و سلامت خود را فدای هزینه پایین‌تر نکنید.

هزینه جراحی اسلیو معده
هزینه جراحی اسلیو معده

هزینه‌های بعد از عمل اسلیو معده

پس از عمل اسلیو شما و سبک زندگی‌تان به طور کلی تغییر خواهد کرد. تا مدتی باید فقط غذاهای مایع مصرف کنید و به مرور شروع به مصرف غذاهای غلیظ‌تر کنید و ورزش و سبک غذایی بر پایه فیبر و سبزیجات بخش جدایی ناپذیر زندگی شما خواهد شد.

از مصرف فست فود جلوگیری کنید و به مصرف مواد غذایی ارگانیک روی آورید می‌دانید که سالم‌تر غذا خوردن هزینه بیشتری به همراه دارد. نگران نباشید شما شاید در ابتدا هزینه زیادی کنید اما این هزینه به مرور به شما باز خواهد گشت دیگر به علت چاقی دچار بیماری‌هایی مانند پا درد و کمر درد، دیابت، فشار خون بالا و … نمی‌شوید.

چطور بهترین دکتر اسلیو معده را پیدا کنیم؟

به طور کلی چند راه ساده برای پیدا کردن بهترین دکتر جراح اسلیو وجود دارد. اولین راه پیشنهاد دوستان وآشنایان و کسانی است که عمل اسلیو معده را انجام داده‌اند و دومین راه جست و جو در اینترنت است با توجه به آنچه که گفته شد حالا به سادگی می‌توانید بهترین دکتر اسلیو معده را پیدا کنید.

ولی به این موضوع توجه داشته باشید که هر پزشک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی جراحی لاغری اسلیو رزومه‌ای کامل دارد و همواره به تمام سوالات شما درباره جراحی اسلیو پاسخ می‌دهد.

برای رزرو نوبت ویزیت با دکتر حیدری فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته، جراحی لاغری اسلیو در قم و کاشان کافیست تا در اینترنت نام دکتر حیدری را جست و جو کنید و برای ویزیت ایشان از طریق وبسایت و راه‌های ارتباطی مانند شبکه‌های اجتماعی و واتساپ در ارتباط باشید.

بهترین دکتر اسلیو در کاشان

برای انجام اسلیو نیازی به مسافرت از شهری به شهر دیگر ندارید و باید به شما بگوییم که بهترین دکتر اسلیو کاشان و قم، دکتر محمود حیدری فوق تخصص جراحی اسلیو کاشان و بهترین دکتر اسلیو در قم هستند که عضو هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی هر دو شهر می‌باشند و 3000 جراحی سنگین و رضایت بیماران نشان دهنده مهارت بالا و تجربه کافی در عمل‌های معده موفق ایشان است.

جمع بندی

به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با مراجعه به بخش ویدئوها و شنیدن نظرات دیگر مراجعه کنندگان که جراحی لاغری معده توسط دکتر محمود حیدری فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته، جراحی چاقی را داشته‌اند ببینید تا با خاطری آسوده از پزشک خود و نتیجه کار مطمئن شوید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام با ما در ارتباط باشید. در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

  Rate this post

  بدون نظر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جدیدترین مقالات