آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول جراحی چاقی

مکمل های دارویی ضروری پس از جراحی چاقی کدامند؟

مولتی ویتامین ، مکمل های ویتامینی ، مکمل های روی ، مکمل های ویتامین D ، مکمل های ویتامین ث ، مکمل های کلسیم و مکمل های پروتئینی

مواد غذایی ضروری پس از جراحی چاقی کدامند؟

شیر ، ماست ، کشک ، مواد مغزیجات ، میوه و سبزیجات تازه و مصرف مایعات فراوان.

مزایای جالب لاپاراسکوپی چیست ؟

از لیزر استفاده نمیشود و مریض پس از عمل می تواند بعد از 3 الی 4 روز به کار و زندگی خود برگردد.

آیا مصرف بعضی قرص ها مانند قرص بارداری، باید قبل عمل جراحی چاقی قطع شود؟

توصیه ما به کسانی که از قرص های ضد بارداری استفاده میکنند این است که یک ماه قبل از جراحی باید مصرف این قرص های ضد بارداری را قطع کنند به اضافه اینکه تا یک ماه بعد از جراحی مصرف نکنند. همچنین کسی که جراحی چاقی انجام میدهد نباید تا هجده ماه باردار شود زیرا در کاهش وزن ممکن است اختلالی برای فرزند ایجاد کند در نتیجه ما بعد از یک ماه مجددا دارو های ضد بارداری را توصیه می کنیم تا استفاده کنند.

یک رژیم پر پروتئین بعد از بایپس چه اهمیتی دارد؟

رژیم پر پروتئین باعث میشود افتادگی پوست کمتر شود، ریزش مو نیز کمتر شود و به اضافه اینکه فرد احساس ضعف و بی حالی کم تری داشته باشد و همچنین مصرف پروتئین بالا و مصرف مایعات بالا و مصرف موادی که ویتامین ث بالایی دارد خیلی کمک کننده است تا عوارضی سراغ فرد نیاید.

سایر سوالات

چگونه از تعریق زیاد بدن خلاص شویم ؟

با استفاده از جراحی سمپاتکتومی.

چه پروتئین هایی برای ما مفید است ؟

کشک خیلی خوبه ، شیر خوبه و پروتئین های حیوانی مثل گوشت گاو و گوسفند و بوقلمون خیلی خوبن و مغزیجات با منبع پروتئینی بالا.

از ما بپرسید