بهترین دکتر جراحی چاقی در قم کیست؟

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

4.8/5 - (22 امتیاز)

فهرست این مقاله

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

احتمالا وقتی مطالعه همچین مقاله ای را انتخاب کرده اید قصد انجام جراحی چاقی دارید و یا برای یکی از عزیزان خود در حال جمع آوری اطلاعات هستید.

ما در این مقاله به صورت کامل شما را با جراحی چاقی آشنا می کنیم و در نهایت نحوه انتخاب بهترین دکتر جراحی چاقی در قم را به شما معرفی می کنیم. با خواندن این مقاله سیر تا پیاز جراحی چاقی را خواهید دانست. با ما همراه باشید.

چاقی چیست؟

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

تمام غذاها و نوشیدنی هایی که مصرف می کنیم دارای کالری هستند. با مصرف خوراکی ها و نوشیدنی های مختلف کالری آن ها را دریافت می کنیم که بخشی از این کالری صرف فعالیت های فیزیکی که در طول روز داریم می شود و بخش دیگر در بدن ذخیره می شود.

چاقی زمانی اتفاق می افتاد که شما در طول روز مقدار زیادی کالری دریافتی داشته باشید ولی فعالیت فیزیکی کمی داشته باشید.

در نتیجه حجم بیشتری از کالری در بدن شما ذخیره می شود و به مرور زمان شما اضافه وزن می گیرید و با معضل چاقی رو به رو می شوید.

چگونه بفهمیم چاق هستیم؟

 

پیش از آنکه بخواهید جراحی چاقی را نزد بهترین دکتر جراح قم انجام دهید ابتدا یک سری آزمایشات و معاینات انجام می شود که تشخیص دهیم شما نیاز به عمل جراحی چاقی دارید یا خیر. برای پی بردن به چاقی ابتدا شاخص توده بدنی (bmi) شما مشخص می شود.

در این مرحله نسبت قد و وزن شما مورد بررسی قرار می گیرد. در شاخص توده بدنی وزن شما به کیلوگرم تقسیم بر مجذور قد به متر می شود. یک سری آزمایشات دیگر مانند آزمایش خون هم گرفته می شود تا متوجه نیاز شما به انجام جراحی چاقی شویم.

آیا چاقی خطرناک است؟

پرفشاری خون، دیابت، اختلال در چربی های خون، بیماری عروق کرونر، سکته مغزی، سایش مفاصل، توقف تنفس در خواب، بیماری کبد چرب، بیماری کیسه صفرا، سرطان، از جمله عوارض چاقی هستند.

علاوه بر این افراد چاق و دارای اضافه وزن دارای اعتماد به نفس پایینی هم هستند چرا که در انتخاب لباس که با سایز آن ها هماهنگ باشد به مشکل می خورند و نمی توانند هر لباسی را که دوست دارند بپوشند. از طرفی بین اطرافیان و دوستان احساس خوبی ندارند و در سلامت روانی و عاطفی خوبی به سر نمی برند.

پس بهتر است هر چه سریع تر هم برای حفظ سلامت خود و هم برای حفظ سلامت روان وزن خود را کاهش دهید. برای این کار از انواعی از روش های کاهش وزن و انجام چراحی چاقی می توانید استفاده کنید.

جراحی چاقی چیست؟

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

اکنون که اقدام به انجام عمل جراحی چاقی کردید خوب است بدانید که این عمل چگونه باعث لاغری شما می شود تا بتوانید با خیال راحت تصمیم بگیرید.

طی این عمل سیستم گوارشی شما تغییراتی می کند که در پی آن بتوان میزان کالری دریافتی فرد را کاهش داد یا بخشی از مواد غذایی را بدون اینکه جذب شوند، هضم کرد و یا هر دو کار انجام شود.

انجام جراحی چاقی در صورتی انجام می شود که شما روش های دیگر لاغری از جمله ورزش و رعایت رژیم غذایی را انجام داده باشید ولی موفق به کاهش وزن نشدید و بیماری های مرتبط با چاقی شما روز به روز در حال وخیم شدن است.

با انواع جراحی چاقی آشنا شوید

عمل های جراحی چاقی که امروزه انجام می شوند با روش لاپاروسکوپی صورت می گیرند که نسبت به روش های قدیمی دوره نقاهت کوتاه تری دارند. و کل شکم باز نمی شود و تنها چند برش کوچک در شکم داده می شود.

روش هایی که برای انجام جراحی چاقی انجام می شوند بسیار هستند ولی رایج ترین آن ها عمل اسلیو معده و بای پس معده می باشد. در صورتی که بهترین دکتر جراحی چاقی قم را انتخاب کنید می تواند تشخیص درستی دهد که دقیقا کدام روش برای شما مناسب است.

1- نحوه عمل جراحی چاقی به روش بای پس معده

 

عمل بای پس معده روشی استاندارد بین روش های جراحی چاقی است که در آن معده به دو بخش کوچک و بزرگ تقسیم می شود.

مواد غذایی وارد بخش کوچک معده می شوند و فرد خیلی زود احساس سیری می کند چرا که حجم معده کوچک است. در این عمل روده هم دستکاری می شود و آرایش آن داخل شکم تغییر می کند. در نتیجه این تغییر، مواد غذایی کمتری از طرف روده جذب می شوند.

در نهایت این جراحی چاقی شما کاهش وزن چشمگیری خواهید داشت. این عمل برگشت پذیر است.

2- نحوه عمل جراحی چاقی به روش اسلیو معده

 

یکی از پر طرفدار ترین روش های جراحی چاقی عمل اسلیو معده است. در این روش بخش اعظمی از معده شخص برداشته می شود و بخش کوچکی از معده داخل شکم می ماند.

معده کوچک میزان کمی هورمون گرسنگی را تولید می کند و شخص خیلی کمتر از گذشته احساس گرسنگی می کند. از طرفی هم حجم معده کم می شود و نیاز به غذای کمتری دارد. در نتیجه این روش از عمل جراحی چاقی شما به مقدار زیادی وزن کم می کنید. این عمل برگشت ناپذیر است.

انتخاب روش صحیح برای انجام جراحی چاقی

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

عمل های جراحی چاقی با روش های متفاوتی انجام می شوند و شرایط پزشکی هر فرد و بیماری های مرتبط با چاقی که دارد در انتخاب روش جراحی چاقی موثر هستند. همانطور که گفتیم شایع ترین روش های جراحی چاقی اسلیو معده و بای پس معده هستند.

اما روش هایی مانند حلقه گذاری معده یا باندینگ و دیودنال سویچ، سویچ اثنی عشر چون اثر بخشی پایین و عوارض بالایی دارند خیلی کمتر صورت می گیرند و دیگر طرفداران خود را ندارند.

اما با این حال نمی توان یک روش از جراحی چاقی را به تمام افراد پیشنهاد داد چرا که با توجه به بیماری های مختلفی که افراد دارند مانند دیابت، سابقه خانوادگی، کانسر معده، ریفلاکس مری، فوق معده و … روش متفاوتی برای هر شخص انتخاب می شود.

لایف استایل هر شخص که شامل سبک زندگی و سبک تغذیه ای افراد هست هم عاملی موثر در انتخاب بهترین روش جراحی چاقی توسط بهترین دکتر جراحی چاقی است.

و اما در نهایت شما مشخص می کنید که کدام روش از عمل جراحی چاقی را می خواهید انجام دهید و پزشک متخصص به شما در تصمیم گیری کمک می کند و راهنمایی های لازم را به شما می دهد.

در صورتی که یک پزشک خوب برای عمل جراحی چاقی را انتخاب کنید شما را از تمام مزایا و معایب هر روش آگاه می کند و صفر تا صد هر روش از عمل جراحی را برای شما توضیح می دهد.

3- جراحی لاغری پیکر تراشی برای چه کسانی مناسب است؟

پیکر تراشی هم یکی دیگر از روش های لاغری است که برای افرادی که اضافه وزن زیادی ندارند مناسب است. در واقع افراد خیلی چاق که اضافه وزن های خیلی بالایی دارند باید از روش های دیگر جراحی چاقی استفاده کنند.

در این روش از جراحی هیچ برشی روی معده ایجاد نمی شود و از وسیله خاصی برای انجام این عمل استفاده نمی شود. تنها چربی های اضافه فرد بریده می شود و فرد با کاهش چربی های اضافه بدن به وزن ایده آل خود می رسد.

بنابراین اگر تنها کمی اضافه وزن دارید و به دنبال تناسب اندام هستید، با انتخاب بهترین دکتر جراحی چاقی در قم، عمل پیکر تراشی را انجام دهید.

روش لاپاروسکوپی که در جراحی های چاقی انجام می شود چیست؟

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

همان طور که در سطر های بالاتر گفتیم در انجام روش های جراحی چاقی مانند اسلیو معده و بای پس معده از لاپاروسکوپی استفاده می شود. لاپاروسکوپی روشی نوین است که مورد تایید انجمن های مختلف من جمله IFSO و ASMBS قرار گرفته است.

جراحی لاپاروسکوپی برای پی بردن به مشکلاتی مانند چسبندگی، کیست، فیبروئیدها، عفونت، جراحی چاقی و … انجام می شود. این عمل به صورت سرپایی است و شما تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد و هیچ چیزی را حس نمی کنید اما در همان روز عمل می توانید به منزل برگردید.

در طی این جراحی پزشک متخصص چند شکاف کوچک در پایین شکم ایجاد می کند. سپس توسط یکی از برش ها لوله ای به نام کانولا وارد شکم می شود که حاوی گاز کربن دی اکسید است.

داخل شکم از گاز کربن دی اکسید پر می شود تا اندام های درون شکم در صفحه مانیتور مشخص باشند و پزشک بتواند عمل را انجام دهد. بعد از پر شدن شکم جراح لوله ی لاپاروسکوپ را داخل شکم می کند. ابتدای لوله یک دوربین قرار دارد که می تواند تصویر اندام های داخل شکم را روی صفحه مانیتور مقابل پزشک نمایش دهد.

با توجه به نوع و هدف عمل تعداد برش های ایجاد شده متفاوت هستند و از طریق همین برش ها ابزار جراحی به کار می روند.

در پایان عمل ابزار از شکم خارج می شوند، گاز کربن دی اکسید به طور کامل از شکم خارج می شود، برش های ایجاد شده بخیه می شوند و پس از بسته شدن با بانداژ، عمل به پایان می رسد.

رژیم غذایی قبل از عمل جراحی چاقی چگونه است؟

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

لازم است بدانید که پیش از انجام جراحی چاقی نزد بهترین دکتر جراحی چاقی قم، یعنی دکتر محمود حیدری، یک برنامه غذایی خاص به شما داده می شود که این برنامه به بهتر شدن روند عمل شما و همینطور نتیجه عمل جراحی چاقی شما کمک می کند.

برنامه غذایی پیش از عمل به شما کمک می کند که به یک وزن ثابت برسید تا پزشک بتواند بهترین روش جراحی چاقی را برای شما انتخاب کند.

در این رژیم غذایی شما باید از مصرف داروها و خوراکی هایی که باعث رقیق شدن خون شما می شود اجتناب کنید و سایر نکاتی که در رژیم غذایی شما ذکر شده را حتما به صورت کامل انجام دهید تا نتیجه عمل جراحی چاقی شما مطلوب باشد.

دکتر محمود حیدری به طور اختصاصی برای هر یک از مراجعین خود، یک برنامه غذایی قبل از جراحی چاقی را طراحی می کند و همواره همراه و پشتیبان شما در تمام مراحل عمل جراحی چاقی خواهد بود.

رژیم غذایی بعد از عمل جراحی چاقی چگونه است؟

 

همان طور که می دانید در روزهای ابتدایی پس از عمل شما نیاز به یک سری مراقبت های خاص دارید که لازم است آن ها را به طور صحیح انجام دهید. یکی از این مراقبت ها داشتن رژیم غذایی مناسب پس از عمل است.

رژیم غذایی بعد از عمل با روش های مختلف متفاوت است و رژیم غذایی شخصی که باندینگ معده را انجام داده با رژیم غذایی شخصی که بای پس معده را انجام داده متفاوت می باشد.

سوالی که برای مراجعان پیش می آید این است که آیا می توانم بعد از عمل هر غذایی که دلم خواست را بخورم؟

خیر. در روزهای اولیه شما محدودیت هایی در رژیم غذایی خود دارید. مثلا نباید غذاهایی را مصرف کنید که در مدت زمان طولانی هضم می شوند. مانند سیب زمینی سرخ کرده و یا خوراکی هایی مانند چیپس. بنابراین باید بیشتر مایعات و غذاهای آبکی مانند سوپ را بخورید تا معده به وضعیت و حالت عادی برگردد.

به مرور زمان غذاهای دیگری به لیست برنامه غذایی شما اضافه می شوند. اما موادی مانند گوشت را باید جزو آخرین گزینه های خود بگذارید چرا که هضم گوشت توسط معده زمان بر است. در ضمن پس از عمل شما می بایست غذاهای کمتری بخورید چرا که معده شما کوچک شده و دیگر مانند سابق پذیرای حجم انبوهی از مواد غذایی نیست.

اگر بهترین پزشک جراحی چاقی قم را انتخاب کنید، به شما کمک می کند یک برنامه غذایی مناسب را اجرا کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از عمل خود بگیرید. دکتر محمود حیدری پشتیبان شما پس از عمل خواهد بود و پاسخ شما عزیزان را با حوصله و با دقت می دهد.

چه کارهایی را نباید بعد از عمل جراحی چاقی انجام دهیم؟

همان طور که می دانید عمل جراحی چاقی دارای حساسیت بالایی است و حتما باید حساسیت کافی را هم بعد از عمل به خرج دهید و هر کاری را انجام ندهید.

به طور معمول پس از انجام هر عملی، چه جراحی چاقی چه عمل های دیگر شما باید یک دوره نقاهت را بگذرانید و استراحت مطلق داشته باشید.

پس از عمل جراحی چاقی حمام نکنید، باید مراقب باشید که به هیچ عنوان به جای بخیه های شما آب نخورد. بنابراین استخر و شنا و حمام را تا چند روز فراموش کنید.

علاوه بر این سعی کنید هیچ وسیله ای را بلند نکنید. وسایلی که باعث می شوند به شما فشار وارد شود و زور بزنید را هرگز جا به جا نکنید. در این دوران حتی وسیله یک کیلوگرمی هم برای شما سنگین محسوب می شود.

به هیچ عنوان پس از عمل جراحی چاقی دخانیات مصرف نکنید. استعمال سیگار و مواد مخدر به هر نحوی خطر آفرین است و هرگز نباید استفاده شود.

از مصرف نوشیدنی های الکلی و مشروبات هم به شدت پرهیز کنید. حتی در حضور کسانی که سیگار می کشند یا ماده مخدره مصرف می کنند هم نباشید. دود این مواد می تواند برای شما آسیب جدی محسوب شود.

در نهایت تمام داروهایی که پزشک برایتان تجویز کرده را سر موقع و با مقدار کافی آب مصرف کنید. در این زمان بهتر است یک همراه خوب در کنار خود داشته باشید تا شما را در انجام امور کمک کند.

جراحی چاقی نباید اولین انتخاب شما برای کاهش وزن باشد

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

لطفا تنبلی را کنار بگذارید و از همان ابتدا به سراغ جراحی چاقی برای لاغر شدن و کاهش وزن نروید. در صورتی که شما نتوانید از روش های دیگر لاغر شدن، مانند ورزش کردن نتیجه بگیرید می توانید جراحی چاقی را انجام دهید.

اکنون می خواهیم راه هایی را برای مبارزه با چاقی و کاهش وزن برای شما بیان کنیم که پیش از عمل جراحی چاقی نزد بهترین دکتر جراحی چاقی قم، باید انجام دهید.

اولین راه این است که ورزش کنید و تمرینات ورزشی را در پیش بگیرید. متاسفانه افرادی که خیلی چاق هستند و برای مثال ۳۰ کیلو اضافه ورن دارند نمی توانند تمرینات ورزشی را انجام دهند و قادر به تحرک زیاد نیستند.

این افراد بهتر است ورزش های راحت تر مانند پیاده روی را انتخاب کنند و تا حدی وزن خود را کم کنند. البته توقع کاهش وزن چشم گیر از این افراد نداریم ولی بهتر است با کمی پیاده روی به سلامتی خود کمک کنید.

گزینه بعدی یک رژیم غذایی مناسب و اصولی است. از پر خوری اجتناب کنید. غذاهای چرب و چیلی و فست فود را کنار بگذارید.

سعی کنید رژیم غذایی که دارای کمترین میزان کالری است را استفاده کنید تا چربی های بدن شما بیش از پیش نشود. از طرفی با فعالیت بدنی مانند ورزش های سبک چربی های اضافه را آب می کنید.

بدترین کار این است که یک جا بنشینید و امیدی به لاغری نداشته باشید جز جراحی چاقی. تحرک و برنامه غذایی مناسب بهترین راه حل برای لاغری است و در قدم آخر باید جراحی چاقی را انتخاب کرد.

اگر بار ها تمرینات و ورزش های مختلف را برای کاهش وزن انجام داده اید و از پزشکان متخصص تغذیه برنامه های غذایی متعددی دریافت کرده اید، بار دیگر با عزم و اراده قوی تر این کار را انجام دهید و به برنامه خود پایبند باشید. سپس در صورت نتیجه نگرفتن به سراغ جراحی چاقی بیایید.

رژیم غذایی مناسب برای لاغر شدن

 

با پیروی از یک رژیم غذایی اصولی می توانید وزن خود را تا میزان چشمگیری کاهش دهید. این رژیم غذایی باید شامل همه ی گروه های غذایی باشد و این طور نباشد که به طور کامل یکی از مواد غذایی مورد نیاز بدن را حذف کنید و ویتامین و پروتئین مورد نیاز بدن را از آن دریغ کنید.

درضمن در یک رژیم اصولی به هیچ عنوان شخص نباید گرسنه بماند. اگر شما مدام احساس گرسنگی کنید و رژیم شما طوری باشد که هیچ گاه سیر نشوید قطعا با شکست در رژیم مواجه خواهید شد. پس در حین کم خوری باید احساس گرسنگی هم نداشته باشید. سعی کنید کالری های با کیفیت را مصرف کنید.

یعنی سعی کنید کالری های مورد نیاز خود را از خوردن خوراکی هایی مانند حبوبات، میوه های تازه، آجیل ها، سبزیجات تازه، پروتئین بدون چربی و غلات کامل تامین کنید.

از طرف دیگر باید کالری های بی کیفیت را از رژیم غذایی خود حذف کنید. در واقع خوراکی هایی که مواد مغذی و ارزش غذایی بسیار پایینی را دارند را حذف کنید. مانند پنیر، سوسیس، کوکی، دونات، بستنی، بیکن، کیک، نوشیدنی های انرژی زا و میوه ای، پیتزا، نوشابه. این خوراکی ها و مواد غذایی دارای کالری های بی ارزش و بی کیفیت هستند و نباید آن ها را استفاده کنید.

مزیت های جراحی چاقی چیست؟

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

شاید برای شما هم سوال پیش آید که هدف و انگیزه یک شخص از اینکه زیر تیغ جراحی برود تا لاغر شود چیست؟ مزیت های جراحی چاقی به قدری قدرتمند هستند که می توانند هر شخصی را به سمت خود بکشانند.

در ادامه با بهترین مزیت های جراحی چاقی آشنا می شویم. که البته در صورتی می توانید از وجود این مزیت ها لذت ببرید که بهترین دکتر جراحی چاقی قم را انتخاب کرده باشید.

1- جراحی چاقی باعث بهبود کیفیت زندگی شما می شود

با انجام جراحی چاقی شما می توانید بهبود و سطح کیفیت زندگی خود را بالا ببرید. کارهایی را که هنگام چاقی نمی توانستید انجام دهید را انجام می دهید. به سلامت عمومی بدن خود کمک می کنید و یاد می گیرید که چطور بیشتر مراقب آن باشید و کمتر غذا بخورید و فردی موثر در جامعه باشید.

سبک زندگی شما تغییر می کند و تازه لذت واقعی زندگی را متوجه می شوید که چقدر خوب است هر کاری را که بخواهید می توانید بدون سختی انجام دهید.

می توانید الگویی برای افراد زندگی خود باشید و مشوقی برای فامیل و اعضای خانواده تا آن هم روشی که شما در پیش گرفتید را پیش بگیرند. از جانب خانواده و اطرافیان خود مورد تحسین قرار می گیرید و از درون احساس رضایت و خوشبختی می کنید.

2- جراحی چاقی باعث کاهش وزن سریع شما می شود

احتمالا بارها رژیم های غذایی متعدد و بسیاری را امتحان کرده اید ولی به نتیجه دلخواه خود نرسیده اید. شما با انجام جراحی چاقی می توانید بهتر و موثر تر از سایر روش ها وزن کم کنید.

بعد از جراحی چاقی شما به یک باره باربی نمی شوید اما کاهش وزن شما اغلب به صورت دائمی است و به طور چشمگیری وزنتان کم می شود. در نتیجه می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی خورد و خوراک خود را کم کنید و به وزن ایده آل خود برسید.

3- با جراحی چاقی احساس بهتری دارید

قطعا پس از انجام جراحی چاقی شما حس بهتری نسبت به خود خواهید داشت. احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید و عزت نفس بیشتری در مقابل دیگران دارید.

راحت در هر جمعی ظاهر می شوید. هر لباسی که دوس دارید را می پوشید. خوش تیپ و خوش هیکل می شوید. استایل شما بهتر می شود.

تمام این موارد به شما کمک میکند در حضور دیگران احساس بهتری داشته باشید و دیگر مانند گذشته از چاقی خود خجالت زده و رنجور نشوید.

4- بیماری های مربوط به چاقی درمان می شوند

آیا می دانید که با انجام جراحی چاقی می توانید بسیاری از بیماری های مربوط به چاقی را تا حد زیادی درمان و کنترل کنید. حتی می توانید از بیماری های مربوط به چاقی که ممکن است برایتان پیش آید جلوگیری کنید و باعث تندرستی خود شوید.

مواردی مانند افسردگی، کلسترول خون بالا، فشار خون بالا، مشکلات چشمی، درد مفاصل، دیابت نوع ۲، آرتروز، میگرن، مشکلات تنفسی و سندرم پلی کیستیک تخمدانی با جراحی چاقی تا حد زیادی درمان می شوند و قابل بهبود هستند. در ضمن مزیت دیگر جراحی چاقی این است که شما را از خطرات دیگری چون سکته قلبی، حمله قلبی و بیماری های قلبی که با چاقی مرتبط هستند را رد کنید.

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم چه کسی است؟

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

اکنون که به طور کامل با جراحی چاقی، انواع جراحی چاقی، مزیت های جراحی چاقی، مراقبت های بعد از جراحی چاقی و سیر تا پیاز جراحی چاقی را دانستید، نوبت آن است که به بهترین دکتر چراحی چاقی در قم را پیدا کنید و عمل خود را به ایشان بسپارید.

در ادامه این مقاله شما با ویژگی های یک پزشک خوب برای جراحی چاقی آشنا می شوید و می توانید با علم و آگاهی که پیدا کردید، به بهترین دکتر جراحی چاقی در قم مراجعه کنید.

همانطور که می دانید انتخاب یک دکتر خوب برای انجام جراحی چاقی بسیار حائز اهمیت است و باید وقت کافی را برای پیدا کردن بهترین دکتر جراحی چاقی در شهر خود بگذارید.

در صورتی که انتخاب نامناسب و نادرستی را داشته باشید، باید منتظر عواقب و عوارض جبران ناپذیر جراحی چاقی خود باشید.

از جمله ویژگی های بهترین دکتر جراحی چاقی در قم شامل موارد زیر است:

۱تخصص و مهارت

اولین نکته در انتخاب جراح چاقی میزان تخصص و مهارت وی است. موضوعی کاملا آشکار است که هر چه جراح چاقی شما مهارت و تخصص بالاتری داشته باشد، عمل شما بهتر صورت می گیرد.

جراح انتخابی شما باید تکنیک ها و فنون جراحی لاپاروسکوپی را به خوبی بداند و در صورت بروز مشکل حین عمل، دست و پای خود را گم نکند و بتواند عمل جراحی چاقی را به نحو احسن به پایان برساند.

در واقع پزشک شما باید فوق تخصص جراحی لاغری باشد و در زمینه جراحی لاغری دارای مهارت باشد.

۲تجربه کافی داشته باشد

 

در واقع پزشک جراحی لاغری که تنها تحصیلات عالی داشته باشد و تمام مسائل را به طور تئوری بلد باشد نمی تواند گزینه خوبی برای انجام جراحی چاقی باشد.

چیزی که باعث برتری یک پزشک نسبت به دیگر پزشکان می شود، تجربه اوست. بهترین دکتر جراحی چاقی در قم قطعا دارای تجربه بالایی است و در طی یک سال عمل های زیادی را انجام می دهد.

در واقع بهترین جراح چاقی در کنار علم و تخصص و مهارتی که دارد می بایست تجربه لازم را هم داشته باشد تا بتواند رضایت شما را پس از عمل جلب کند.

۳جراح لاغری باید به همه روش های جراحی مسلط باشد

دقت کنید که جراح لاغری انتخابی شما نباید فقط روی یک نوع از روش های جراحی چاقی تسلط داشته باشد. بلکه باید با تمام روش های جراحی چاقی به طور کامل آشنا باشد و تخصص و مهارت و تجربه در هر یک از روش ها را داشته باشد.

در صورتی که جراح چاقی شما به تمام روش های جراحی چاقی مسلط باشد راحت تر می تواند از پیچیدگی های عمل عبور کند و آن را به نحو احسن انجام دهد.

دکتر محمود حیدری با کسب رتبه بهترین دکتر جراحی چاقی در قم، به تمام روش های جراحی لاغری مسلط است و تخصص کافی در هر یک را داراست.

۴تجربه و نظر بیماران جراح را بررسی کنید

خیلی خوب است اگر بتوانید با بیماران جراح چاقی انتخابی خود صحبت کنید و نظر آنان را نسبت به جراح خود بدانید. بررسی کنید که آیا رضایت کافی را از عمل خود داشته اند و پزشک توانسته انتظارات آنان را برآورده کند؟

اگر پزشک شما بهترین دکتر جراحی چاقی قم باشد قطعا رضایت بیماران خود را جلب کرده و توانسته عمل های موفقیت آمیزی را پشت سر بگذارد.

همانطور که دکتر محمود حیدری دارای مراجعانی است که از عمل خود نزد ایشان خشنود و راضی هستند.

۵تعداد عمل های انجام شده توسط پزشک را بررسی کنید

خیلی مهم است که پزشک انتخابی شما تعداد زیادی عمل موفقیت آمیز انجام داده باشد. بهترین دکتر جراحی چاقی قم قطعا دارای عمل ها و تجربه های موفقیت آمیزی است.

در صورتی که یک پزشک بتواند عمل های زیادی را طی سال انجام دهد یعنی دارای مهارت و تخصص بالایی است و در نهایت تجربه خوبی هم در عمل جراحی لاغری کسب کرده است. دکتر محمود حیدری نیز سالانه چندین عمل جراحی چاقی را به صورت پی در پی انجام داده و در این امر بسیار با مهارت می باشد.

از همین رو توانسته اند مقام بهترین دکتر جراحی چاقی قم را از آن خود کنند.

۶تصاویر قبل و بعد از عمل بیماران را بررسی کنید

در صورتی که تصاویر قبل و بعد از عمل جراحی چاقی بیماران را مطالعه کنید متوجه درصد موفقیت پزشک خود می شوید.

مشاهده این تصاویر به شما کمک می کند که راحت تر تصمیم بگیرید و بتوانید به وضوح تغییرات هر بیمار را مشاهده کنید.

با مراجعه به صفحه اینستاگرام بهترین دکتر جراحی چاقی در قم، یعنی دکتر محمود حیدری می توانید تصاویر بسیاری از بیماران ایشان را قبل و بعد از عمل مشاهده کنید و متوجه کیفیت بالای عمل نزد ایشان شوید.

۷در کدام مرکز درمانی قرار است عمل شوید؟

حتما می دانید که در بهترین بیمارستان ها، بهترین جراحان حضور دارند. در واقع یک بیمارستان دولتی خوب تنها پذیرای جراحان و متخصصین عالی است که در زمینه های مربوطه تجربه و مهارت بالایی دارند.

در نظر بگیرید که در بهترین بیمارستان دولتی قم توسط بهترین دکتر جراحی چاقی قم، عمل جراحی لاغری را انجام دهید.

بی شک عملی موفقیت آمیز و رضایت بخشی را خواهید داشت. دکتر محمود حیدری در بیمارستان های خوبی مانند بیمارستان بهشتی قم مشغول به کار است. و دلیل انتخاب ایشان توسط بیمارستان شهید بهشتی، این است که بهترین دکتر جراحی چاقی در قم و کاشان هستند.

۸جراح خوب پشتیبان و همراه شماست

شما نیاز به پشتیبانی از جانب پزشک جراح خود دارید تا در هر زمان که سوالی برایتان پیش آمد بتوانید از ایشان بپرسید.

همراهی و حمایت پزشک جراحی چاقی شما باعث دلگرمی شما می شود و شما در طول دوره نقاهت یاری می کند تا روزهای خوبی را پس از عمل سپری کنید. بهترین دکتر جراحی لاغری قم با صبر و حوصله پاسخ سوال شما را می دهد و به طور شفاف شما را راهنمایی می کند تا هیچ ابهامی برای شما وجود نداشته باشد.

شما می توانید به عنوان یک دوست و همراه خوب، از دکتر محمود حیدری، در تمام طول مراحل عمل خود یاد کنید.

سایر الزامات بهترین دکتر جراحی لاغری

 

 • دارای گواهینامه پزشکی برای انجام جراحی های عمومی باشد.
 • دوره آموزشی جراحی چاقی را با موفقیت به پایان رسانیده باشد.
 • بیماران را بعد از عمل حمایت کند و پیگیر آنان باشد.
 • بتواند جراحی چاقی مجدد را انجام دهد.
 • جلسات باریاتریک را به طور مرتب شرکت کند.
 • تجربه و آموزش را در جراحی دستگاه گوارش داشته باشد.
 • از اساتید آموزشی تاییدیه انجام جراحی چاقی را داشته باشد.
 • در طول سال ۵۰ مورد عمل جراحی چاقی انجام داده باشد.
 • در بیمارستانی فعالیت کند که شرایط IFSO در آن رعایت می شود.

بهترین مرکز درمانی برای انجام جراحی چاقی

 

بهترین دکتر جراحی چاقی در قم

 • دارای متخصصان و پزشکان با تجربه و با مهارت باشد.
 • تیم تخصصی جراحی چاقی از جمله روانشناس خوب، متخصص تغذیه، متخصص بیهوشی و … را دارا باشد.
 • بهترین و کامل ترین امکانات و تجهیزات لاپاروسکوپی را داشته باشد.
 • دارای متخصصین حرفه ای قلب، گوارش و ریه باشد که به جراحی چاقی تسلط دارند.
 • حداقل ۵۰ عمل جراحی چاقی در طی یک سال در آن انجام شود.

هزینه عمل جراحی چاقی چقدر است؟

هزینه جراحی چاقی شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه چه پزشکی را انتخاب کرده باشید، در کدام مرکز درمانی بخواهید عمل خود را انجام دهید، کدام روش از جراحی چاقی را برگزیده باشید، از جمله مواردی هستند که هزینه عمل جراحی لاغری شما را تعبیر می کنند. هزینه جراحی اسلیو معده با بای پس معده متفاوت از هزینه عمل باندینگ معده است.

اینکه شما یک بیمارستان دولتی یا کلینیک خصوصی و بیمارستان خصوصی را انتخاب کرده باشید در هزینه های عمل شما تاثیر گذار خواهد بود. به طور کلی با انتخاب بهترین دکتر جراحی چاقی قم در یک بیمارستان دولتی مانند بیمارستان شهید بهشتی قم، نیاز نیست که هزینه ی زیادی را بپردازید.

با پرداخت یک هزینه معمول و مناسب می توانید بهترین عمل جراحی چاقی را توسط دکتر محمود حیدری انجام دهید.

آیا هزینه های عمل جراحی چاقی را بیمه تقبل می کند؟

همان طور که می دانید در قانون بیمه ی کشور، عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. عمل جراحی لاغری هم در دسته عمل های زیبایی قرار گرفته و بیمه هزینه های آن را تقبل نمی کند.

اما در صورتی که بتوانید مدارکی را برای شرکت بیمه خود ببرید، که نشان دهند شما با هدف درمان می خواهید این عمل را انجام دهید می توانید بخشی از هزینه عمل خود را به بیمه واگذار کنید.

در واقع این واقعیت باید برای شرکت بیمه شما ثابت شود که شما به دلیل درمان بیمای های مرتبط با چاقی خود می خواهید عمل جراحی لاغری را انجام دهید، نه با هدف زیبایی اندام.

در این مرحله شما توسط پزشکانی که مورد اعتماد بیمه هستند معاینه می شوید و در صورتی که این پزشکان تشخیص دهند شما دارای بیماری مرتبط با چاقی هستید، مجوز تقبل هزینه عمل توسط بیمه را صادر می کنند.

بیمه چند درصد از هزینه عمل جراحی چاقی را تقبل می کند؟

اینکه بیمه شما چه مقدار از هزینه عمل شما را بر عهده بگیرد پاسخ یکتا و مشخصی ندارد. شرکت های بیمه متفاوت هستند و هر شرکت بیمه درصد متفاوتی از هزینه عمل را تقبل می کند.

اما به طور کلی شرکت های بیمه ۳۰٪ از هزینه عمل جراحی چاقی شما را بر عهده میگیرند. اما برای اطلاع دقیق با شرکت بیمه خود تماس بگیرید و اطلاعات کامل تری کسب کنید.

جمع بندی مطالب

در این مقاله شما را با ویژگی های بهترین دکتر جراحی چاقی در قم آشنا کردیم. شما با مطالعه این مقاله می توانید بهتر و راحت تر پزشک جراحی چاقی خود را انتخاب کنید و با در نظر گرفتن نکاتی که گفته شد، احتمالا انتخاب شما دکتر محمود حیدری خواهد بود.

چرا که ایشان بهترین دکتر جراحی لاغری در قم هستند و تمام ویژگی های گفته شده را به عنوان یک پزشک جراحی چاقی دارا هستند.

اگر هنوز دچار شک و ابهام هستید، سری به پیج اینستاگرام دکتر محمود حیدری بزنید و یا سوابق و مدارک تحصیلی ایشان را در سایت مطالعه کنید.

این گونه درکمال آرامش و با خیالی آسوده می توانید بهترین دکتر جراحی چاقی خود را انتخاب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت عمل خود می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و نوبت عمل جراحی چاقی خود را از دکتر محمود حیدری دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.