جراحی لاغری در بیمارستان دولتی؛ یک راه به‌صرفه برای شروع یک زندگی سالم

جراحی لاغری در بیمارستان دولتی

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

معمولا افرادی که با اضافه وزن درگیر هستند از عبارت جراحی لاغری وحشت دارند. این وحشت بیشتر از آنکه مربوط به ترس از عمل باشد، به‌خاطر هزینه‌های جراحی لاغری است. اگر باوجود ورزش و رژیم هنوز به وزن دل‌خواه خود نرسیده‌اید و به‌خاطر هزینه‌های جراحی، جرات فکر کردن به آن را ندارید؛ ما یک خبر خوب برای شما داریم و آن این است که شما می‌توانید به‌راحتی و با صرف هزینه‌ی کمتر جراحی لاغری در بیمارستان دولتی را جز گزینه‌های خود قرار دهید. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را بیشتر با این موضوع آشنا کنیم.

کدام بیمارستانهای دولتی عمل اسلیو معده انجام میدهند: شروع یک تغییر دل‌نشین

چاقی فقط مربوط به‌ظاهر و تناسب‌اندام نیست و همراه خودش بیماری‌های مختلفی مثل دیابت، فشارخون بالا و بیماری‌های قلبی-عروقی میاورد. پس بهتر است اگر با این معضل همراه هستید، هر چه سریع‌تر آن را حل کنید. بعد از رژیم و ورزش اگر به هدف خود نرسیدید، می‌توانید به جراحی لاغری فکر کنید. ‌اگر قصد انجام جراحی لاغری در بیمارستان دولتی را دارید، مراقب باشید که فقط به هزینه‌ی کمتر آن فکر نکنید و بقیه شرایط را هم در نظر بگیرید. بهتر است قبل از عمل در مورد بیمارستان و جراحان آن حسابی تحقیق کنید. هر چند امروزه اکثر بیمارستان‌های دولتی از تجهیزات پیشرفته و به‌روز استفاده می‌کنند؛ اما این وظیفه شماست که قبل از عمل، چه در بیمارستان دولتی و چه خصوصی، تحقیقات کاملی انجام داده باشید تا خدای نکرده بعدها پشیمان نشوید. در ادامه‌ی مقاله چند بیمارستان دولتی که جراحی لاغری انجام می‌دهند را به شما معرفی خواهیم کرد.

بیمارستان هایی که عمل اسلیو معده انجام می دهند
بیمارستان هایی که عمل اسلیو معده انجام می دهند

عمل اسلیو معده در بیمارستان دولتی چه شهرهایی انجام می‌شود؟

شاید ذهن شما درگیر این باشد که بهترین بیمارستان دولتی برای عمل اسلیو معده کدام است. در ادامه بیمارستان هایی که عمل اسلیو معده انجام می دهند را به شما معرفی می‌کنیم.

1- بیمارستان شریعتی – تهران

برای جراحی لاغری در بیمارستان دولتی در تهران می‌توانید به بیمارستان شریعتی واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه کنید.

2- بیمارستان امیرالمومنین (ع) – قم

اگر ساکن قم هستید و به جراحی لاغری فکر می‌کنید؛ می‌توانید سری به بیمارستان امیرالمومنین (ع) بزنید. این بیمارستان در خیابان چمران شمالی قرار دارد.

3- بیمارستان شهید بهشتی کاشان

این بیمارستان در محله جانبازان کاشان واقع شده است و شما برای انجام جراحی لاغری می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

هزینه بهترین بیمارستان دولتی برای عمل اسلیو معده چقدر است؟

هزینه جراحی در بیمارستان هایی که عمل اسلیو معده انجام می دهند متفاوت است و به شرایط زیر بستگی دارد:

  • پیچیدگی عمل
  • بیمه‌ای که شما را پوشش می‌دهد
  • داروها
  • دستمزد جراح
  • مدت زمان بستری در بیمارستان
  • و غیره
جراحی لاغری در بیمارستان دولتی
جراحی لاغری در بیمارستان دولتی

جمع‌بندی درباره اینکه کدام بیمارستانهای دولتی عمل اسلیو معده انجام میدهند

بیمارستان‌های‌ دولتی با خدمات پیشرفته و به‌روزی که ارائه می‌دهند به شما کمک می‌کنند تا هرچه زودتر به سلامتی و تناسب‌اندام خود برسید. در این مسیر مهم است که شما از یک پزشک باتجربه و بامهارت کمک بگیرید. دکتر محمود حیدری یکی از برجسته‌ترین افراد در زمینه جراحی لاغری است. ایشان تجربه بیش از 2000 جراحی موفق را در کارنامه خود دارند و برای جراحی لاغری در بیمارستان دولتی می‌توانید از دکتر حیدری کمک بگیرید. دکتر حیدری در بهترین بیمارستان‌های دولتی قم، تهران و کاشان جراحی لاغری را انجام می‌دهند. برای تعیین وقت مشاوره می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۹۹۲۳۶۳۱۱۶۹

شما هم اگر تجربه‌ای از جراحی لاغری در بیمارستان دولتی دارید؛ لطفا در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

1- آیا بیماری‌های مزمن روی عمل تاثیر دارند؟

بله، حتما قبل از جراحی با پزشک در مورد بیماری‌هایی که با آن درگیر بوده‌اید، صحبت کنید.

2- چه مدت بعد از عمل می‌توان به زندگی عادی برگشت؟

اگر همه‌چیز در طول عمل و بعد از آن به خوبی پیش برود، می‌توان بعد از چند هفته به زندگی عادی برگشت. اما در این مدت مهم است که به دستورات جراح کاملا گوش دهید و مراقب سبک زندگی سالم خود باشید.

3- آیا جراحی لاغری عوارض دارد؟

این جراحی هم ممکن است مثل هر جراحی دیگری عوارض داشته باشد. اما برای به حداقل رساندن خطر عوارض باید یک پزشک باتجربه را انتخاب کنید.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *