انتخاب بهترین دکتر اسلیو، تجربه آسودگی در جراحی لاغری

دکتر اسلیو

Rate this post

اگر شما انواع روش های لاغری مانند قرص و رژیم های گوناگون را امتحان کردید اما به وزن ایده آلتان نرسیده اید و اکنون می خواهید روش اسلیو را امتحان کنید نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید و قبل از جراحی درباره آن تحقیق های لازم را انجام دهید، جراح اسلیو معده است.

هر چه جراح اسلیو تجربه کافی و مهارت زیادی داشته باشد قطعا جراحی شما به بهترین شکل انجام می شود و برایتان تجربه شیرینی باقی می ماند و زودتر به نتیجه دلخواه خود می رسید. اگر می خواهید اطلاعاتی درباره دکتر اسلیو به دست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

جراحی اسلیو معده چیست؟

یکی از انواع روش های لاغری، جراحی اسلیو معده است.در این روش جراح اسلیو، معده را به دو بخش کوچک و بزرگ تقسیم می‌کند قسمت بزرگ معده که  حدود ۷۰ درصد از معده است  را از بدن خارج می‌کند.

این بخشی از معده که از بدن بیرون آورده می شود مسئولیت تولید هورمونی را دارد که مربوط به احساس گرسنگی و اشتها است. بعد از این جراحی فرد مقدار کمتری غذا نسبت به گذشته  می خورد زیرا حجم معده و اشتهایش کم شده است.

جراحی اسلیو معده
جراحی اسلیو معده

چرا باید در انتخاب دکتر اسلیو دقت کنیم؟

جراحی اسلیو در عین آسانی، مشکلات مربوط به خودش را دارد به همین دلیل اگر می خواهید عوارض و مشکلات مربوط به این جراحی کمتر شود باید در انتخاب جراح خود دقت زیادی کنید، زیرا هرچه جراح اسلیو بهتر باشد می تواند این مشکلات را کنترل کند و طبیعتا عوارض جراحی برایتان کمتر می شود.

ویژگی های دکتر اسلیو معده

۱-دلسوز بیمار باشد

جراح اسلیو باید به وضعیت و شرایط بیمار خود توجه کند وبا او همدل و مهربان و دلسوز باشد.  زیرا بیمار برای انجام جراحی استرس و نگرانی هایی دارد که با دلسوزی دکترش مقدار زیادی از این نگرانی ها کم می شود و هرچه بیمار استرس کمتری داشته باشد جراحی راحت تر انجام می شود.

۲-کاربلد باشد

جراح اسلیو باید در این جراحی تجربه کافی داشته باشد تا بتواند شرایط را به خوبی مدیریت کند تا عوارض این جراحی کاهش پیدا کند. در بیشتر جراحی هایی که بعد از جراحی برای بیمار عوارض زیادی داشته است در اکثر مواقع به علت این بوده که توسط جراح اسلیو کار نابلد انجام شده است.

حتما در انتخاب دکتر اسلیو معده بسیار دقت کنید.

۳-با تجربه باشد

دکتری که می خواهید انتخاب کنید حتما باید چندین جراحی اسلیو و بای پس انجام داده باشد تا مسلط بر روی جراحی باشد تا به خوبی بتواند جراحی شما را انجام دهد و شرایط پیش آمده را کنترل کند و عوارض ناشی از آن را به شکل قابل توجهی کاهش دهد.

۴-دکترتان در بیمارستان مجهز جراحی را انجام دهد

جراح و تیم پزشکی اش در بیمارستانی این جراحی را انجام دهند که مجهز باشد. هرچه بیمارستان مجهز تر باشد جراحی شما به دلیل امکانات بالا آسان تر انجام می شود و همچنین عوارض کمتر شده  و مدیریت شرایط راحت تر می شود. پس حتما با پزشکتان درباره بیمارستانی که می خواهید این جراحی را انجام دهید صحبت کنید.

۵-دکتری انتخاب کنید که در نزدیک محل زندگی شما باشد

دکتری انتخاب کنید که در نزدیک محل زندگیتان باشد زیرا اگر فاصله زیادی با خانه تان داشته باشد بعد از جراحی برایتان مشکل به وجود می آید و شرایط برایتان سخت می شود  به این دلیل که بعد از جراحی نشستن به صورت طولانی مدت در ماشین بسیار آزار دهنده است.

ویژگی های دکتر اسلیو جهت جراحی اسلیو معده
ویژگی های دکتر اسلیو جهت جراحی اسلیو معده

عدم توجه به انتخاب دکتر اسلیو چه مشکلاتی به وجود می آورد؟

انتخاب دکتر برای جراحی لاغری اسلیو بسیار اهمیت دارد اگر به این نکته توجه نشود بسیار با مشکل روبرو می شوید زیرا گرچه جراحی اسلیو آسان است اما پیچیدگی های خودش را دارد و عدم توجه به انتخاب جراح اسلیو خوب باعث می شود جراحیتان سخت تر انجام شود و عوارض شدید تری را تجربه کنید. پس حتما قبل از جراحی در انتخاب جراح اسلیو دقت زیادی داشته باشید.

نکته پایانی

جراحی اسلیو در عین راحتی پیچیدگی و مشکلات خودش را دارد که با انتخاب دکتر اسلیو معده کاربلد و با تجربه این مشکلات و عوارض بسیار کمتر می شود. اگر می خواهید درباره دکتر اسلیو معده اطلاعات بیشتری به دست آورید می توانید به پیج اینستاگرام و سایت دکتر محمود حیدری متخصص و فلوشیپ جراحی لاغری مراجعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.